לוגו מגזין הפיננסי
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

חנות ה- GPT של OpenAI תפתח בשבוע הבא

OpenAI, הארגון הלא רווחי שמפתח טכנולוגיות חדשניות בתחום הבינה המלאכותית, הודיעה שחנות ה- GPT שלה ,פלטפורמה שמאפשרת למשתמשים למכור ולשתף תוכנות AI מותאמים אישית שנוצרו באמצעות הדגם השפתי הגדול שלה, GPT-4, תפתח בסוף בשבוע הבא. הפלטפורמה, שהוכרזה לראשונה באוגוסט 2022, הייתה אמורה להשתחרר באוקטובר, אבל נדחתה בגלל בעיות טכניות ומשפטיות.

תגיות
רובוט ירוק שמח עושה קניות בחנות בינה מלאכותית
בקרוב תוכלו לרכוש תוספי AI איכותיים לשיפור העבודה

מה היא חנות ה- GPT של OpenAI?

חנות ה- GPT של OpenAI היא פלטפורמה שמבוססת על הדגם השפתי הגדול ביותר בעולם, GPT-4, שנוצר על ידי OpenAI. הדגם, שמכיל יותר מ-100 טריליון פרמטרים, יכול לייצר טקסטים, תמונות, סרטונים, ועוד, באמצעות הזנת קלט טקסטואלי.

הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים ליצור סוכני AI מותאמים אישית, שמבצעים משימות ספציפיות, כגון תרגום, כתיבה, עריכה, תקשורת, ועוד, באמצעות הגדרת הקלט והפלט הרצויים. המשתמשים יכולים לשתף את הסוכנים שלהם עם אחרים, או למכור אותם בחנות ה- GPT, ולקבל תשלום באמצעות המטבע הדיגיטלי של OpenAI, ה- OAI.

תוכלו לרכוש או להוריד ממפתחים תוספים מיוחדים ל-GPT (צילום מסך: Gptstore.ai)

למה פתיחת החנות נדחתה?

חנות ה- GPT של OpenAI הייתה אמורה להשתחרר באוקטובר 2022, אבל נדחתה בגלל בעיות טכניות ומשפטיות. הבעיות הטכניות כללו קשיים בהפעלת הדגם הגדול של GPT-4 באופן יעיל ובטוח, ובהבטחת האיכות והאמינות של התוכנות שנוצרו על ידי המשתמשים.

הבעיות המשפטיות כללו דאגות לגבי הזכויות היוצרים והאחריות על התוכן שנוצר על ידי הסוכנים, והתנגדות מצד חברות וארגונים אחרים, שחששו מהשפעת הפלטפורמה על השוק ועל החברה. OpenAI הודיעה שהיא עבדה במשך החודשים האחרונים לפתרון הבעיות, ושהיא מוכנה להשיק את הפלטפורמה בשבוע הבא.

איך אפשר להשתמש בחנות ה- GPT של OpenAI?

חנות ה- GPT של OpenAI היא פלטפורמה פתוחה וחופשית, שמיועדת לכל מי שרוצה ליצור או להשתמש בתוכנות AI מותאמים אישית. הפלטפורמה תהיה זמינה באתר של OpenAI, ותדרוש רישום ואימות של המשתמשים. המשתמשים יכולים ליצור תוכנות AI באמצעות הגדרת הקלט והפלט הרצויים, ולבחור את התחום, השפה, והסגנון של הסוכן.

המשתמשים יכולים גם לבחור אם לשתף את התוכנה שלהם עם הקהילה, או לשמור אותו לשימוש פרטי. המשתמשים יכולים גם לחפש, לדרג, ולהוריד תוכנות AI שנוצרו על ידי אחרים, ולשלם להם באמצעות המטבע הדיגיטלי של OpenAI, ה- OAI. המשתמשים יכולים גם לקבל תמיכה ומשוב מצד הצוות של OpenAI, ולהשתתף בפורומים ובסדנאות של הקהילה. הפלטפורמה תהיה זמינה באתר של OpenAI, ותדרוש רישום ואימות של המשתמשים.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה