לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

NVIDIA ולנובו משתפות פעולה בפתרונות AI היברידי

תגיות
NVIDIA ולנובו משתפות פעולה בפתרונות AI היברידי

NVIDIA ולנובו הכריזו על הרחבת שיתוף הפעולה ביניהן, וחשפו מגוון פתרונות חדשים של בינה מלאכותית היברידית (AI). פתרונות אלו שואפים להביא את הכוח של AI יצירתי לעסקים וארגונים, המציעים יכולות מקצה לקצה, מערכות מואצות, תוכנת AI ושירותי מומחים. השותפות שמה לה למטרה לאפשר בנייה ותפעול קל ויעיל של דגמי AI ספציפיים המותאמים לצרכי הלקוח.

שילוב של מחשוב מונחה בינה מלאכותית

לנובו, בשיתוף פעולה הדוק עם NVIDIA, תספק מערכות משולבות המעצימות יכולות מחשוב מונעות בינה מלאכותית על פני כל ספקטרום הנתונים – ממכשירי קצה ועד לענן. פתרונות אלה יקלו על יישום חלק של יישומי בינה מלאכותית, יקדמו חדשנות ויניעו שינויים בתעשייה.

פתרונות מקצה לקצה

גם NVIDIA וגם לנובו מדגישות את החשיבות של פתרונות מקצה לקצה הממנפים מחשוב מואץ, טכנולוגיית AI ושירותים מתקדמים. על ידי מתן אפשרות לעסקים וארגונים לבנות ולפרוס מודלים מותאמים אישית של AI תוך שימוש בנתונים הקנייניים שלהם, שיתוף הפעולה נועד לתת מענה לצרכי הלקוח הספציפיים ולספק תוצאות משפיעות.

קרדיט: Nvidia

גישת ענן היברידית

השירות החדש של לנובו, Lenovo AI Professional Services Practice, מציע גישת ענן היברידית לעסקים. זה מאפשר להם לבנות מודלים של AI המותאמים לדרישות שלהם באמצעות שירות הענן של NVIDIA AI Foundations. לאחר מכן ניתן לפרוס את הדגמים הללו במקום באמצעות מערכות Lenovo, המשלבות את החומרה והתוכנה העדכניים ביותר של NVIDIA המיועדים לעידן של AI יצירתי.

הודעה משותפת

שיתוף הפעולה בין NVIDIA ולנובו הוכרז על ידי מייסד ומנכ”ל NVIDIA ג’נסן הואנג ויו”ר ומנכ”ל Lenovo  יואנקינג יאנג בכנס Lenovo Tech World השנתי באוסטין, טקסס. השותפות מדגישה את המחויבות של שתי החברות לדמוקרטיזציה של AI ולהנגיש אותה לעסקים וארגונים מכל הגדלים.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה