לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

OpenAI משיקה אופצית זיכרון של ChatGPT לבחירת משתמשים

OpenAI החלה להשיק את יכולות הזיכרון לבחירת משתמשים ב- ChatGPT השבוע. הזיכרון יאפשר לסוכן המדבר להיזכר בפרטים משיחות קודמות על מנת לספק תגובות מותאמות אישית ועל פי קונטקסט רלוונטי.

תגיות
open ai אופצית זכרון

על פי OpenAI הזיכרון של ChatGPT ישתפר במשך הזמן ככל שמשתמשים יצרו איתו יותר אינטראקציה. לדוגמה, ChatGPT מסוגל לזכור פורמט פגישות מועדף על המשתמש, כרטיס ברכה ליום הולדת מותאם אישית המבוסס על דברים שהמשתמש הזכיר בעבר על ילדם ותחומי עניינם. או להוסיף את טון וקול המשתמש כאשר הוא מנסח פוסט בבלוג ללא צורך לחזור על כך מחדש.

למשתמשים נשארת השליטה על הזיכרון של ChatGPT ויכולים לכבות אותה לחלוטין אם זו רצונם. כמו כן, הם יכולים לבחור זיכרון למחיקה או למחוק את כל הזיכרון בהגדרות של ChatGPT. OpenAI מצהירה שהזיכרון מבוסס על אינטראקציה ולא מובססת על שיחות ספציפיות.

עבור עסקים וצוותים OpenAI  מאמינה כי הזיכרון יסייע בזרימת עבודה יעילה יותר באמצעות שמיר על העדפות, סגנון, וקונטקסט קודם. בעלי חשבון יכולים לכבות את הזיכרון עבור כל הארגון שלהם אם יש צורך בכך.

יכולות הזיכרון של ChatGPT יתרחב גם לצד שלישי (GPT) המובנה על גבי הפלטפורמה. מפתחים יכולים לבחור אם להדליק את הזיכרון של בוט ה-GPT שלהם.

OpenAI אומרים כי הם מעריכים את ההטיות יחד עם הזיכרון ושואפים להימנע מכך ש- ChatGPT יזכור באופן יזום את פרטי המשתמש ללא אישור מפורש. בנוסף, פרטיות ואבטחה נלקחים בחשבון ומוערכים במהלך התצוגה המקדימה.

החברה מתכננת לשתף פרטים נוספים בנוגע ליכולות הזיכרון של ChatGPT בקרוב. עכשיו רק כמות קטנה של משתמשים בחינם ומשלמים יקבלו אליו גישה.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה