לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סמסונג החלה בשילוב בינה מלאכותית “Gauss AI” עבור מכשיריה החדשים ומשאירה את אפל מאחור

תגיות
סמסונג משלבת בינה מלאכותית "Gauss AI" עבור מכשיריה מהדור הבא, ומשאירה את אפל מאחור
האם יצליח השילוב המדובר של סמסונג עם בינה מלאכותית במכשיריה החדשים?

סמסונג, ענקית הטכנולוגיה הדרום קוריאנית, עשתה קפיצת מדרגה משמעותית בתחום הבינה המלאכותית עם הצגת דגם ה-AI החדש שלהם בשם Gauss. טכנולוגיה מתקדמת זו, המורכבת מדגם שפה גדול, יכולות כתיבת קוד ומחולל תמונות בסגנון DALL-E, צפויה להשתלב בסדרת ה-Galaxy S24 הקרובה, שתושק בתחילת 2024. בעוד מתחרות כמו מיקרוסופט, גוגל, ומטה מיהרו להציג דגמי AI משלהם, אפל עדיין לא חשפה את מוצר הבינה המלאכותית הגנרטיבית שלה. בואו נעמיק בתכונות וההשלכות של דגם Gauss AI של סמסונג.

מהפכה בחוויית הצרכנות בסמארטפונים החדשים של סמסונג

דגם ה-Gauss AI של סמסונג אמור לחולל מהפכה באופן שבו צרכנים מתקשרים עם הסמארטפונים שלהם על ידי מתן שליטה חכמה יותר וחווית משתמש משופרת. מודל בינה מלאכותית זה, שנקרא על שם המתמטיקאי הנודע קרל פרידריך גאוס, ממנף את הכוח של למידת מכונה ובינה מלאכותית כדי לספק תכונות כמו כתיבת מיילים, תרגום תוכן, עריכת מסמכים וסיכום. עם Gauss, סמסונג שואפת להעצים את המשתמשים עם חווית סמארטפון אינטואיטיבית ויעילה יותר.

Gauss Code: הפשטת פיתוח התוכנה עם קידוד אינטראקטיבי ונוח

Gauss Code, גרסה ייחודית של מודל Gauss AI, מיועדת לסייע למפתחי תוכנה בכתיבת קוד בצורה חלקה באמצעות ממשק אינטראקטיבי. על ידי שימוש בפקודות מבוססות טקסט, מפתחים יכולים לנווט וליצור קוד בקלות, מה שמביא נוחות ויעילות רבה יותר לתהליך פיתוח התוכנה. ל- Gauss Code יש פוטנציאל לייעל את משימות הקידוד ולהאיץ את לוחות הזמנים של הפיתוח עבור מפתחים העובדים על מכשירי סמסונג.

שינוי עריכת תמונה באמצעות פקודות טקסט ופעולות מרגשות נוספות

Gauss Image, תכונה יוצאת דופן נוספת של דגם Gauss AI של סמסונג, מאפשרת למשתמשים ליצור, לערוך ולשנות תמונות באמצעות פקודות טקסט בלבד. יכולת חדשנית זו כוללת המרת תמונות ברזולוציה נמוכה לרזולוציה גבוהה, הוספת אלמנטים לתמונות קיימות וביצוע פונקציות עריכה שונות. על ידי ביטול הצורך בממשקים גרפיים מורכבים, Gauss Image מעצימה למשתמשים את היכולת לשפר ולהתאים אישית את התוכן הוויזואלי שלהם בקלות.

העתיד של מוצרי סמסונג עם Gauss Ai

דגם ה-Gauss AI של סמסונג, שנמצא כעת בשימוש פנימי, אמור לצאת לצד סדרת ה-Galaxy S24. עם זאת, החברה הביעה תוכניות להרחיב את האינטגרציה של Gauss על פני מגוון רחב של מוצרי סמסונג, תוך הבטחה לחוויית משתמש חדשה ומשופרת. על ידי שילוב גאוס במכשירים שונים, סמסונג שואפת לספק לצרכנים קישוריות חלקה ויכולות AI מתקדמות לאורך חיי היומיום שלהם.

השתיקה של אפל

בעוד ענקיות בתעשייה כמו מיקרוסופט, גוגל ומטה הציגו דגמי בינה מלאכותית משלהן, אפל, המתחרה הגדולה ביותר של סמסונג בשוק הסמארטפונים, עדיין לא חשפה מוצר בינה מלאכותית משלה. למרות ההתקדמות הבולטת של אפל בתחומים אחרים, היעדר מודל AI מחולל מותיר שאלות סביב האסטרטגיה והתוכניות העתידיות שלהם בנוף ה-AI. מנכ”ל אפל, טים קוק, הודה בעבודתה המתמשכת של החברה בתחום הבינה המלאכותית, אך נותר דק לגבי פרטים ספציפיים.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה