לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חשיפת ה-iPhone 15 Pro: עיצוב ותכונות

תגיות
אייפון 15

לאחר חודש של ציפייה מאז ההדלפה הראשונית של שרטוטי CAD מאת מקס ויינבך, כעת יש לנו מידע מקיף יותר על ה-iPhone 15 Pro, הודות לתמונות רינדור מלאות המבוססות על שרטוטים חדשים. המכשיר מתהדר במסגרת טיטניום, המקיפה את כל הגוף ומתמזגת בצורה חלקה עם התצוגה הקדמית.

כפתורים חדשים ושינויי עיצוב

הצד השמאלי של ה-iPhone 15 Pro מציג לחצן בקרת עוצמת הקול, המחליף את צמד הכפתורים המוכרים שנמצאו בדגמים קודמים. באופן מעניין, הכפתור החדש הזה מתפקד כמו בליטה, תוך שימוש במנוע רטט כדי לדמות את התחושה של לחיצה על כפתור מסורתי, בדומה לעיצוב האייפון 7. בנוסף, מחוון ההשתקה הוחלף בלחצן בעל תצורה דומה ללחצן בקרת עוצמת הקול שלמעלה.

הגדרות מצלמה מחודשות

אחד השינויים המשמעותיים ביותר באייפון 15 פרו הוא הגדרת המצלמה האחורית. עיבודים חושפים שלעדשות יש בליטה גדולה יותר בהשוואה לאייפון 14 פרו, מה שמרמז על כך שאפל הציגה חומרה חדשה לגמרי עבור מערכת המצלמה הזו. יש לציין כי דגם ה-iPhone 15 Pro Max מכיל לפי השמועות מצלמת פריסקופ, המאפשרת זום אופטי למרחק, מה שיגרום לבליטת מצלמה קטנה יותר בהשוואה לדגם ה-Pro.

עיצוב מלוטש ואפשרות צבע חדשה

אפל לקחה את האסתטיקה לרמה חדשה עם ה-iPhone 15 Pro. הקצוות נעשו דקים משמעותית, בגודל של 1.55 מ”מ בלבד, והמעבר לעיצוב זכוכית מעוקל תורם למראה מלוטש עוד יותר עם משחק אור על העיקול. הממדים הכוללים של האייפון 15 פרו יצטמצמו בהשוואה לאייפון 14 פרו, במידות של 146.47 מ”מ אורך, 70.46 מ”מ רוחב ועובי 8.24 מ”מ.

השוואות ליטוש אייפון 15 פרו

הכירו את אדום כהה: התחליף ל-Deep Purple

אפשרות הצבע החדשה לאייפון 15 פרו צפויה להיות אדום כהה שובה לב, שיחליף את הגוון Deep Purple. קוד הצבע המדויק הוא 410D0D#, המצביע על גוון בורדו עשיר.

איפון 15 אדום

זמינות

בהתבסס על דפוסים של שנים קודמות, ההערכה היא שאפל תכריז על סדרת האייפון החדשה במהלך אירוע בספטמבר 2023. ה-iPhone 15 Pro המצופה יגיע לראשונה, ויציג את העיצוב המדהים והתכונות החדשניות שלו לעולם.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה