לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

SavorEat: הסטארטאפ הישראלי פורץ הדרך עם טכנולוגיית הבשר המודפס שיוצא לשוק האמריקאי

תגיות
SavorEat: הסטארטאפ הישראלי פורץ הדרך עם טכנולוגיית בשר מודפס יוצא לארה״ב
הכירו את SavorEat: הסטארטאפ הישראלי החדשני שעשוי לשנות סדרי עולם ישנים מגיע לארה״ב ובמהירות

סטארטאפ פודטק ישראלי, SavorEat, עושה את דרכו לארצות הברית עם הסכם פורץ דרך. לאחרונה הודיעה החברה על שותפות עם Sodexo, אחת השחקניות הגדולות בשוק ההסעדה העולמי. שותפות זו תשלב את מערכת הרובוט-שף החדשנית של SavorEat ומוצרי המזון הצמחיים שלהם בשני קמפוסים אוניברסיטאיים בקולורדו.

 SavorEat עושה היסטוריה 

SavorEat הפכה לחברת הרובוטיקה הישראלית הראשונה בתעשיית המזון שקיבלה אישור לתפעול מסחרי של המערכת הדיגיטלית העצמאית שלה בארצות הברית. הישג זה מסמן אבן דרך משמעותית עבור SavorEat ומדגיש את ההשפעה ההולכת וגוברת של סטארטאפים בתחום המזון הישראלי בשוק העולמי.

בשר בהדפסה תלת מימדית
קרדיט ענק ל-SavorEat ישראל

תהליכים ירוקים

עם השקת מערכת הרובוט-שף שלה בארה”ב, SavorEat שואפת להגיש כ-10,000 ארוחות בחודשים הקרובים. עם זאת, ההשפעה של הרחבה זו חורגת רק ממתן ארוחות. התהליכים הירוקים החדשניים של SavorEat נאמדים לחסוך כ-33,000 ק”ג של פליטת CO2 ולחסוך למעלה מ-21 מיליון ליטר מים.

SavorEat פועלת להפחתת פליטת פחמן וצריכת מים. מוצרי המזון הצמחיים שלהם לא רק מציעים אלטרנטיבה טעימה לצרכנים אלא גם עולים בקנה אחד עם הדרישה הגוברת לאפשרויות ידידותיות לסביבה וללא חיות.

כאשר SavorEat דרכה בשוק האמריקאי, היא מביאה איתה את ההבטחה לטכנולוגיה מתקדמת ופתרונות ברי קיימא. שותפות זו עם Sodexo מסמלת את האמון וההכרה ש-SavorEat זכתה בתעשיית המזון. עם מערכת הרובוט-שף שלהם ומוצרי מזון מהצומח, SavorEat מוכנה להשפיע משמעותית הצרכנים בארצות הברית.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה