לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

וואווי משיקה את HUAWEI FreeClip: אוזניות TWS בעיצוב ייחודי

תגיות
huawei השיקה אוזניות חדשות freeclip
מקור: Huwaei

אוזניות ה-FreeClip הן אוזניות אלחוטיות שמשתמשות בטכנולוגיית TWS (True Wireless Stereo) להעברת שמע איכותי ללא כבלים. האוזניות מגיעות בעיצוב “קליפס” פתוח, שאינו חוסם את האוזן המלאה, אלא מושיב את האוזניות על אפרכסת האוזן באופן נוח ומאובטח. האוזניות עמידות בפני מים ואבק בתקן IP54, ומציעות זמן סוללה ארוך של עד 36 שעות עם המארז הנלווה.

איך עובדות אוזניות ה-FreeClip?

אוזניות ה-FreeClip מורכבות משלושה חלקים עיקריים: הפעמון האקוסטי, הקומפורט בין וה-C-Bridge. הפעמון האקוסטי הוא החלק שמשמיע את השמע, והוא כולל דרייבר גדול של 10.6 מ”מ שמספק צליל עשיר ומאוזן. הקומפורט בין הוא החלק שמתאים לצורת האוזן האחורית, והוא מכיל את הסוללה, המיקרופון והאנטנה של האוזניות. ה-C-Bridge הוא החלק שמחבר בין הפעמון לקומפורט בין, והוא עשוי מסגסוגת זיכרון טיטניום-ניקל, שמאפשרת למשתמש לכופף את האוזניות לפי הצורך. לפי וואווי, העיצוב הארגונומי של האוזניות נבחר לאחר בדיקת יותר מ-10,000 אוזניות שונות, והוא מתאים לרוב המשתמשים באופן נוח ויציב. בנוסף, האוזניות אינן מבחינות בין ימין לשמאל, וניתן להשתמש בהן בכל צד.

אוזניות Huwaei
ה-C-Bridge עשוי מסגסוגת זיכרון טיטניום-ניקל (מקור: Huwaei)

מה היתרונות של אוזניות ה-FreeClip?

אוזניות ה-FreeClip מציעות חווית שמע מעולה, גם בזמן האזנה למוסיקה וגם בזמן שיחות טלפון. האוזניות משתמשות באלגוריתם AI שמשפר את השמע ומסנן רעשי רקע, ומספקות קול טבעי וברור. האוזניות גם מאפשרות למשתמש לשמוע את הסביבה, ולא להיות מנותק מהעולם החיצוני. האוזניות גם ידידותיות למשתמש, וניתן לשלוט בהן באמצעות מגע או קול. האוזניות תומכות בטעינה מהירה, שמאפשרת להן להטעין 3 שעות שימוש ב-10 דקות בלבד. האוזניות גם עמידות בפני מים ואבק, ומתאימות לשימוש בכל מזג אוויר.

אוזניות Huwaei סגולות
האוזניות משתמשות באלגוריתם AI שמשפר את השמע ומסנן רעשי רקע, ומספקות קול טבעי וברור (מקור: Huwaei)

איפה ובאיזה מחיר ניתן לרכוש את אוזניות ה-FreeClip?

אוזניות ה-FreeClip של וואווי יהיו זמינות לרכישה באירופה החל מחודש דצמבר, במחיר של 180 פאונד (כ-840 ש”ח). האוזניות יהיו זמינות בשני צבעים: שחור וסגול. ניתן לרכוש אותן באתר האינטרנט של וואווי או בחנויות המורשות.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה