לוגו מגזין הפיננסי
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Xbox Cloud Gaming תאפשר משחקים עם משקפי Meta Quest 3

תגיות
פלטפורמת המשחק של Xbox בQuest 3
פלטפורמת המשחק של Xbox בQuest 3

Xbox Cloud Gaming הוא שירות של Microsoft שמאפשר לך להזרים משחקים מהענן למכשירים שונים, כמו טלפונים, טאבלטים ומחשבים. עכשיו, השירות זמין גם למשקפי המציאות הרבודים של Meta, כולל Quest 2, 3 ו-Pro. כדי להשתמש בשירות, אתם צריך להיות מנוי ב-Xbox Game Pass Ultimate, שהוא חבילת מנוי של Microsoft שמציעה גישה למאות משחקים ושירותים אחרים. יש צורך להשתמש בבקר תואם, ולהיות מחובר לחיבור אינטרנט יציב.

איך זה עובד?

כדי להתחיל לשחק במשחקים של Xbox על מסך וירטואלי, עליכם להוריד את אפליקציית Xbox Cloud Gaming) (Beta מהחנות האפליקציות של Meta. ולבחור את המשחק שאתם רוצים לשחק מהספרייה העשירה של Xbox Game Pass Ultimate, שכוללת משחקים חדשים וקלאסיים, כמו Starfield, Cocoon ו-Halo Infinite. המשחק יועבר למכשיר שלכם באמצעות הענן.

סרטון ההמחשה החדש של Meta Quest:

מה היתרונות ב-Xbox Cloud Gaming ב-VR?

היתרון העיקרי של Xbox Cloud Gaming הוא שאתם לא צריכים להוריד את המשחקים או להחזיק במכשיר חזק כדי לשחק בהם. אתם יכולים ליהנות ממשחקים באיכות גבוהה ובזמן אמת, רק עם חיבור אינטרנט טוב. בנוסף, תוכלו לשחק במשחקים בכל מקום ובכל זמן, מבלי להיות תלויים בטלוויזיה או במחשב. אם אתם משתמש במשקפי Meta Quest, תוכלו לחוות את המשחקים באופן ייחודי ומרהיב.

אפליקציית המשחק של Xbox על פלטפורמת Quest (מקור: Meta)

האם יש חסרונות?

למרות היתרונות, ל-Xbox Cloud Gaming יש גם כמה חסרונות. החסרון העיקרי הוא שאתם צריכים להיות מחוברים לחיבור אינטרנט יציב ומהיר, אחרת אתם עלולים לחוות עיכובים, קטיעות או איכות תמונה נמוכה. חיבור אינטרנט חלש יכול להשפיע על התגובה והדיוק של המשחק, ולפגוע בחווית המשתמש. חסרון נוסף הוא שאתם צריכים להשתמש בבקר תואם, שאולי לא יהיה נוח או אינטואיטיבי כמו הבקרים הווירטואליים של Meta. כמו כן, אתם צריכים להיות מנויים ב-Xbox Game Pass Ultimate, שעולה 15 דולרים לחודש, ולהוריד את האפליקציה הנדרשת, שעדיין בשלב בטא.

לסיכום

Xbox Cloud Gaming הוא שירות חדש ומשעשע של Microsoft, שמאפשר להנות ממשחקים על מסך וירטואלי במשקפי Meta Quest. השירות נותן לנו גישה למאות משחקים, באיכות גבוהה ובזמן אמת, בלי להתקין או לקנות מכשיר חזק. השירות גם מאפשר לנו לשחק במשחקים בכל מקום ובכל זמן, בלי להיות תלויים בטלוויזיה או במחשב. אבל השירות יש לו גם כמה חסרונות, כמו התלות בחיבור אינטרנט יציב ומהיר, הצורך בבקר תואם, העלות של המנוי והאפליקציה הנדרשת.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה