לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הישראלים נוהרים לארה”ב: בתים המושכרים בכ-11% תשואה נמכרים בכ-300,000 ש”ח בלבד

תגיות
הישראלים נוהרים לארה"ב: בתים המושכרים בכ-11% תשואה נמכרים בכ-300,000 ש"ח; ישראלים יקבלו צ’קים לשנה שלמה
Freepik by roman_babakin

ענקית הנדל”ן Atlantic, שהקימה נציגות בישראל לאחרונה, מציעה ללקוחות ישראלים הזדמנות ייחודית לרכוש בתים פרטיים המושכרים לשוכרים בחוזה ללא פערי תיווך עד סוף החודש. המבצע, שנקרא “קנה בית בארה”ב וקבל צ’קים לשנה שלמה”, מספק לרוכשים הסכם שכירות חתום לשנה עד שלוש שנים, תשואה של כ-11% בשנה (כ-9% לאחר מיסים) ועלייה שנתית במחירי הנדל”ן באזור בו ממוקמים הנכסים.

איפה ממוקמים הנכסים וכמה הם עולים?

הנכסים שמציעה Atlantic הינם באזור המטרופולין של אטלנטה, בג’ורג’יה, שהוא אחד האזורים המתפתחים ביותר בארה”ב. האזור, שנמצא בדרום-מזרח המדינה, מציע איכות חיים גבוהה, מגוון תעסוקתי, תשתיות מודרניות ומזג אוויר נעים. האזור, שכולל כ-6 מיליון תושבים, הוא גם הבית של חברות גדולות כמו Coca-Cola, Home Depot, Delta Airlines ו-UPS.

הנכסים שמציעה Atlantic הינם בתים פרטיים בעלי 3-4 חדרי שינה, שנבנו בשנים האחרונות ועברו שיפוץ מלא. הבתים, שממוקמים בשכונות יפות ושקטות, מציעים גינה, חניה וכל הציוד הדרוש לחיי היומיום. המחירים של הנכסים משתנים בין 80,000 ל-120,000 דולר, שהם כ-300,000 ל-450,000 ש”ח.

למה הנכסים האלה הם השקעה טובה?

הם מגיעים עם הסכם שכירות חתום לשנה עד שלוש שנים, שמבטיח לרוכשים הכנסה קבועה מהשכירות. השכירות, שמשולמת ישירות לחשבון הבנק של הבעלים, משקפת תשואה של כ-11% בשנה (כ-9% לאחר מיסים), שהיא גבוהה מאוד בהשוואה לשוק הנדל”ן הישראלי או לאזורים אחרים בארה”ב.

הם ממוקמים באזור שבו מחירי הנדל”ן עולים מדי שנה בקצב מהיר. לפי נתונים של Zillow, אתר הנדל”ן המוביל בארה”ב, העלייה השנתית במחירי הנדל”ן באזור המטרופולין של אטלנטה היא כ-8.6%, שהיא אחת הגבוהות ביותר בארה”ב. כך, הרוכשים יכולים לצפות להערכה של הנכסים שלהם במהלך השנים ולמכור אותם ברווח גדול בעתיד.

חברת הניהול הגדולה באזור, שמספקת שירות מקצועי ואיכותי לבעלי הנכסים. החברה, שיש לה נציגים ישראלים, אחראית על כל הפעולות הנדרשות לניהול הנכסים, כולל גביית השכירות, תחזוקה, תיקונים, ביטוח ומיסים. החברה, שמשתמשת בטכנולוגיות מתקדמות, מאפשרת לבעלי הנכסים לעקוב אחר הנכסים שלהם באופן אונליין ולקבל דוחות חודשיים על ההכנסות וההוצאות.

איך אפשר להשתתף במבצע?

להשתתף במבצע של ענקית הנדל”ן Atlantic, יש לעקוב אחר ההוראות הבאות:

  • לבחור את הנכס הרצוי מתוך הרשימה של הבתים המושכרים שמציעה החברה באתר שלה.
  • ליצור קשר עם הנציג הישראלי של החברה בטלפון או באימייל, ולהגיש את פרטי האישיים והאמצעי התשלום1.
  • לחתום על הסכם הרכישה והשכירות, שמבטיח לרוכשים הכנסה קבועה מהשכירות ועלייה שנתית במחירי הנדל”ן.
  • לקבל את המפתחות והמסמכים הנדרשים לניהול הנכס, ולהתחיל לקבל צ’קים לשנה שלמה.

המבצע תקף עד סוף החודש, אז אל תחמיצו את ההזדמנות הזאת להשקיע בנדל”ן בארה”ב בתנאים משתלמים. 

בהצלחה!

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה