לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

השקעה בנדל”ן – עובדות שחשוב לדעת

תגיות
השקעה בנדל''ן
Credit by: @suryanambelas, Freepik

השקעה בנדל”ן – היא מיזם עסקי משתלם ורווחי, שיכול להיות מנת חלקכם אם יש לכם מספיק הון, זמן וסבלנות. עם זאת, כדי להתחיל לפעול בענף זה, עדיף להצטייד בקצת ידע ורקע לפני שמבצעים את ההשקעה הראשונה. הנה כמה עובדות על השקעות נדל״ן שכדאי לדעת לפני שצוללים פנימה.

השקעה בנדל”ןיכולה להגן מפני האינפלציה

בימים אלה, כשהאינפלציה הולכת וגואה רבים מאיתנו תוהים כיצד ניתן להילחם באינפלציה או להגן על עצמנו מפניה? מתברר שהשקעה בנדל״ן היא אחת ההגנות הטובות ביותר מפני אינפלציה. בתקופות של אינפלציה ניכרת צניחה של נכסים רבים יחד עם פריחה של הנדל״ן.

קל להבין שככול ששיעורי האינפלציה עולים כך גם ערך הנכסים עולה, בזכות ההכנסות שמייצרת השכירות. לכן, לבעלי הנכסים המושכרים יש סיכוי ליצור רווחים גדולים יותר בתקופה של אינפלציה. 

רוצים לקבל מידע על פרויקט פי גלילות לחצו כאן>>

השקעה בנדל”ן מאפשרת לממן את הפנסיה שלכם

אחת העובדות הכי פחות מוערכות הנוגעות להשקעות בנדל״ן, היא שהנכס המושכר שלכם יממן את הפרישה שלכם. משקיעים ותיקים יודעים שדרך בת קיימא למימון שנות הפנסיה היא השקעה בנדל״ן.

עם זאת, קחו בחשבון שזה דורש זמן, סבלנות וכסף. אבל לאחר שתבססו את ההשקעות שלכם תוכלו להתחיל להרוויח סכומי כסף הגונים תוך זמן קצר ביותר. ובהמשך, כל עוד אתם עומדים בקצב ההשקעות שלכם, תוכלו ליצור תזרים מזומנים קבוע שיוכל להיות גם חלק מהפנסיה שלכם.

הצגת נכס מרוהט תופס יותר את העין מהצגת נכס ריק

לפי המומחים, בתים מעוצבים היטב לקראת המכירה נחשקים יותר על ידי שוכרים או רוכשי בתים פוטנציאליים מאשר בתים ריקים לחלוטין. אם יש לכם דירה לשכירות והיא ריקה לחלוטין, ואתם מחפשים שוכרים איכותיים, מומלץ מאוד לרהט ולעצב אותה.

כאשר אתם מעמידים נכס להשכרה, חשוב להעלים את הסחות הדעת ולהדגיש את התכונות הייחודיות של הנכס. לדוגמה, כשאתם מעצבים את הנכס הימנעו מצבעים עזים ובולטים מדי והתמקדו יותר בעיצוב בסגנון ניטרלי ומסביר פנים. המטרה היא להדגיש את הפוטנציאל של הנכס, כך שלקוחות פוטנציאליים יוכלו לדמיין את עצמם גרים בבית זה.

אפשר להשתמש בדרכים יצירתיות כדי לממן השקעה בנדל״ן

יש דרכים נוספות למימון ההשקעה בנדל״ן, בנוסף לניצול המזומנים שלכם או לקבלת משכנתא. בין היתר, תוכלו להשתמש באפשרויות כגון: הלוואה פרטית מחברת הביטוח, קופת התגמולים או קרן הפניה או קבלת מימון מהקבלן.

האם ניהול נכסים יכול לשפר את ההשקעה שלכם בנדל״ן?

אחת העובדות הבולטות ביותר הקשורות להשקעה בנדל״ן, היא שבעלי נכסים שעסוקים בקריירה או בדברים אחרים, חייבים להיעזר במנהל נכסים שידאג לנכסים שלהם באופן שוטף. למרבה המזל, יש היום מומחים המתמחים בניהול נכסים מקצועי והם נמצאים כאן כדי לעזור לכם.

לכן, בין אם אתם זקוקים לסיוע בשיווק הנכס כדי להשכיר או למכור אותו, ובין אם אתם מעדיפים שאנשי מקצוע ינהלו את ההשכרה שלכם – חברה לניהול עסקים תוכל לעזור לעסקי הנדל״ן שלכם להצליח.

מאמר זה נכתב בשיתוף ברק רפאל השקעה בנדלן

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה