לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קניית דירה ללא הון עצמי

תגיות
credit by: @ graphixchon, Freepik

כולנו מסכימים שהשקעה בנדל”ן היא רעיון טוב. אבל קניית דירה ללא הון עצמי? האם לא קשה להשיג מימון לרכישת דירה או בית אם אין לך כסף להשפיל את עצמך? ובכן, זה תלוי. שפע של בנקים בחוץ ילוו לך 100% ממחיר הרכישה, אבל גם אתה וגם הנכס שאתה רוצה לקנות צריכים לקבל אישור מהבנק. אם הכספים שלך מסודרים ויציבים, אז כבר ניצחת חצי מהקרב. אם אתה יכול להשלים את זה עם נכס שמבצע צ’ק אאוט מבחינת מצבו, מיקומו והתשואות הצפויות, אז – קופה! – אפשר לקנות בית או דירה ללא הון עצמי.

הנה עוד כמה חדשות טובות: אפשר גם לייצר הון עצמי. כאן נכנסים לתמונה משכנתאות להחזרת ספקים, משכנתאות כפופות, הלוואות לחברה וניירות ערך. את חלקם תוכלו לקבל מבנק, אחרים מחברים, משפחה, מהמעסיק או מהמוכר, בצורה של הלוואה או ערבות.

אם הכסף הושאל לך ולא ניתן במתנה, סביר להניח שתצטרך לשלם עליו ריבית. אך כתוצאה מכך תוכל גם ללוות פחות כסף מהבנק, מה שמשמעותו שתציע לך ריבית נמוכה יותר על ההלוואה הבנקאית. זה נשמע קצת מסובך, אבל זה יחסית פשוט. לחץ כאן כדי לראות דוגמה למשכנתא להחזרת ספקים.

מהלך חכם זה יכול להפוך במהירות את מצבך ללא הון עצמי להלוואת נדל”ן עם תנאים טובים משמעותית. הכלל הכללי הוא כזה: ככל שתוכלו לשים יותר הון עצמי לרכישה, הריבית שלכם נמוכה יותר. כפי שציינו לעיל, בהחלט אפשרי לממן נדל”ן עם מעט הון עצמי, אך עד כמה זה עובד עבורך בפועל תלוי במידה מסוימת במידת הרצון שלך לקחת סיכונים. אם אינך רוצה לקפוץ לקצה העמוק לבדך, תוכל לפנות אלינו בכל עת. יש לנו גם פרק פודקאסט גרמני שתוכלו להאזין לו (אודיו גרמני בלבד): “Finanzieren ohne Eigenkapital” (“מימון עם מעט הון עצמי”).

לעוד על נדל”ן

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה