לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חטיבת הפינטק והדיגיטל של מטריקס זוכה במכרז של עיריית רמת גן בסך 9 מיליון שקל

תגיות
לוגו
חטיבת הפינטק והדיגיטל של מטריקס זוכה במכרז של עיריית רמת גן בסך 9 מיליון שקל (קרדיט: מטריקס ישראל)

חטיבת הפינטק והדיגיטל של מטריקס זכתה במכרז של עיריית רמת גן לפיתוח, הקמה ותחזוקה של המערכות הדיגיטליות של העירייה בענן. ההסכם צפוי להימשך לשלוש שנים בשלב הראשון, בשווי מוערך של כ-9 מיליון שקל. קיימת גם אופציה להארכת ההסכם מעבר לתקופה הראשונית.

מובילים בדיגיטל

חטיבת הפינטק והדיגיטל של מטריקס זכתה במכרז של עיריית רמת גן לפיתוח ותחזוקת המערכות הדיגיטליות של העירייה בענן. זאת כחלק מהטרנספורמציה הדיגיטלית המתמשכת של העירייה והמאמצים לשפר את השירותים המקוונים לאזרחים באמצעות אגף מערכות המידע.

מטריקס נבחרה להמשיך ולפתח את פלטפורמות הרשת והמובייל של העירייה, תוך התמקדות במתן חווית משתמש איכותית, שילוב כלים טכנולוגיים מתקדמים והיערכות לאתגרים דיגיטליים עתידיים בתחום השירותים העירוניים והציבוריים. ההסכם אמור להימשך שלוש שנים בשלב הראשון שלו, בשווי מוערך של כ-9 מיליון שקל ואופציה להארכת התקופה.

אורן אדלר, מנהל קבוצת דיגיטל במטריקס

“אנו גאים בזכייתנו במכרז של עיריית רמת גן. באמצעות מומחי הפיתוח של מטריקס דיגיטל ומומחי חווית המשתמש של מטריקס Experience מטריקס תוביל את פיתוח אתר האינטרנט של העיריה ואפליקציית המובייל. אנו מודים לעיריית רמת גן על הבחירה בנו ומתרגשים לקראת העבודה המשותפת שתאפשר לנו להצעיד את החדשנות הדיגיטלית של העירייה לתושביה.”

דבריי קובי נח, מנמ”ר עיריית רמת גן

“בתום מכרז מתקדם בחרה עיריית רמת גן במטריקס בזכות ניסיונה הרב בתחום הדיגיטל. אין ספק שהשותפות של עיריית רמת גן עם מטריקס תביא בשורה ענקית לתושבי העיר בתחום הדיגיטל ולחוויית משתמש מתקדמת, אשר תהווה מגדלור בעולם המוניציפלי והשוק הפרטי. רמת גן שמה לעצמה למטרה להמשיך ולהוביל בשירותים המקוונים כפי שקבע מדד דלויט האחרון. בטוחני שהבחירה במטריקס, תביא ליישום פתרון מקצה לקצה בעולמות הדיגיטל במהלך השנים הקרובות”.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה