לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

FinOps: איך לנהל את ההוצאות שלכם דרך הענן ביעילות ובחכמה

הכירו את הפרקטיקה הניהולית שנקראית-FinOps, והיא משלבת בין כלים, תהליכים ואנשים לצורך יצירת תרבות של ניהול פיננסי של חברות וארגונים בענן. דורלי מוזן, מובילת תחום ALM, DevOps ו-FinOps בפרוסיד, אומרת ש”תחום ה-FinOps רלוונטי מתמיד, משום שמדובר בפרקטיקה שמשלבת בארגונים כלים לניהול פיננסי בענן, לטובת חיסכון”, בואו נלמד מה זה בדיוק FinOps.

תגיות

פרוסיד: חברת ייעוץ ואינטגרציה שמלווה ארגונים במימוש אסטרטגיית הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם

פרוסיד היא חברה שמונה 120 יועצים טכנולוגיים, ולה 70 לקוחות ארגוניים. החברה נרכשה לפני כעשור על ידי קבוצת הייעוץ HMS (הלפרין יועצים). פרוסיד מסייעת לארגונים מרובי פרויקטים לממש את הפוטנציאל העסקי שלהם באמצעות ייעוץ ויישום פתרונות ייעודיים, חיבור בין גישות פיננסיות לגישות פרויקטליות, וסיוע ללקוחות להשגת התאימות בין ה-IT להיבטים העסקיים של הארגון. דורלי מוזן, מובילת תחום ALM, DevOps ו-FinOps בפרוסיד, אומרת ש”אנחנו מלווים לקוחות ארגוניים במימוש אסטרטגיית הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם”.

אפטיו: חברת תוכנה לניהול עסקים בסביבת ענן, שנרכשה באחרונה על ידי יב”מ

אפטיו היא חברת תוכנה שנוסדה ב-2007, ומסייעת לחברות לנהל ולהבין את ההוצאות שלהן על שירותי ענן, באמצעות מציעה שירותים כמו תקצוב IT, תחזיות וניתוחים פיננסיים. החברה נרכשה באחרונה על ידי יבמ, חברת תוכנה גלובלית שמספקת פתרונות לניהול עסקים בענן. על לקוחות החברה נמנות חברות כמו שברון, בנק אוף אירלנד, EDF Energy ו-UBS. גרג הולמס, סגן נשיא משותף למכירות לאזור EMEA באפטיו, אמר כי “מנמ”רים ניצבים אל מול כמה אתגרים במקביל: עלויות המחשוב בכלל ובתוכן ממשל ה-IT, הצורך בהטמעת מערכות IT שעונות לצרכי הגנת הסביבה, יכולת גידול של המערכות, פתרונות בעולמות הניידות והדיגיטל, כניסה לעולמות ה-AI ועוד”.

פרוסיד ואפטיו: שיתוף פעולה למיטוב התפעול של הענן

פרוסיד ואפטיו משתפות פעולה להצעת פתרונות לניהול יעיל של הענן ללקוחות ארגוניים. פרוסיד מטמיעה את הפתרונות של אפטיו בתוך הפרויקטים שהיא מבצעת, ומאפשרת לארגונים את הגישה היעילה והאפקטיבית ביותר לביצוע אופטימיזציה של כל ההשקעות הטכנולוגיות שלהם. מוזן אומרת ש”אנחנו מטמיעים פתרון שהוא הדרך הנכונה והיעילה להשקעה של תקציבי ה-IT, כחלק מתהליכי ה-DevOps”. הולמס מוסיף ש”אפטיו מאפשרת לארגונים לחבר בין השקעות טכנולוגיות לסדרי עדיפויות עסקיים, ולהשיג תוצאות טובות יותר בעלויות נמוכות יותר”.

“עם הטמעת פתרונות למיטוב התפעול של הענן, אנחנו מסייעים לארגונים לייעל את הניהול שלו ולחסוך חלק נכבד מעלויות השימוש בו”, סיכמה מוזן.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה