לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Will smith net worth – מה השווי והשכר של וויל סמית’?

תגיות
וויל' סמית
Credit by Walmart Corporate is licensed under CC BY 2.0.

חיים מוקדמים

will smith net worth – וויל סמית’ נולד וגדל במערב פילדלפיה בהתחלות צנועות כבנו של מנהל בית ספר ומהנדס מקררים. אחד מחברי הילדות שלו היה ג’פרי אלן טאונס, שהיה דיג’יי מקומי פופולרי ולבסוף נודע בתור DJ Jazzy Jeff. הם נפגשו במקרה כשג’ף הופיע ברחוב והיה זקוק לאיש הייפ. סמית’ קפץ על ההזדמנות ולשניים הייתה כימיה מיידית. בסופו של דבר הם יקימו קבוצה בשם DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince.

ב-1986 הם תפסו את השנה של ראסל סימונס ב-Def Jam Records שהחתים אותם על חוזה. אלבום הבכורה שלהם “Rock the House” יצא בשנת 1987. האלבום זכה לזהב. אלבומם השני “הוא התקליטן, אני הראפר” יצא בשנת 1988. זה הכל, הצמד יוציא חמישה אלבומים ביחד.

בשנת 1988, ויזכה בגראמי הראשון אי פעם עבור קטגוריית הראפ החדשה שהקמה.

will smith net worth – מה השווי והשכר של וויל סמית’?

וויל סמית’ הוא שחקן, מפיק סרטים וראפר שהיה בין הסלבריטאים המפורסמים והפופולריים ביותר בעולם במשך עשרות שנים. נכון לכתיבת שורות אלו, לוויל סמית‘ יש שווי נקי של 350 מיליון דולר. מדי שנה, וויל סמית’ מרוויח לפחות 40 מיליון דולר ממאמציו השונים והרוויח עד 80 מיליון דולר בשנים מסוימות. לדוגמה, בין יוני 2019 ליוני 2020, וויל הרוויח 45 מיליון דולר ממאמציו השונים, בעיקר משכורות קולנועיות.

בשיא הקריירה שלו בשנות ה-2000, וויל הרוויח 20-30 מיליון דולר לסרט. בשנים האחרונות הוא הרוויח משכורות עצומות לסרט בודד מנטפליקס. על פי הדיווחים, הוא הרוויח 20 מיליון דולר עבור הסרט “Bright” של נטפליקס מ-2017 ו-35 מיליון דולר עבור סרט ההמשך שלו. עם בונוסים, הוא הרוויח 60 מיליון דולר (ופרס אוסקר מביך) על “המלך ריצ’רד”.

הוא גם קצת כוכב על במדיה חברתית. נכון לכתיבת שורות אלה, לוויל יש יותר מ-45 מיליון עוקבים באינסטגרם, 8 מיליון מנויים ביוטיוב ו-30 מיליון עוקבים ב-TikTok.

will smith net worth – המשכורות הגדולות ביותר

ב-20 השנים שבין 1993 ל-2013, וויל הרוויח 200 מיליון דולר במשכורות ובונוסים לסרטים. נכון לכתיבת שורות אלה, הרווחים שלו מהסרטים מגיעים בקלות ל-300 מיליון דולר, אולי הרבה יותר אם חלק מהעסקאות האחוריות המדווחות שלו מדויקות. יום המשכורת המאושר הגדול ביותר של וויל הגיע ב-2013, כאשר הוא הרוויח 20 מיליון דולר במשכורת מראש ו-80 מיליון דולר בנקודות אחורי מ-Men In Black 3, הודות לקיצוץ של 10% מהברוטו. על פי הדיווחים היו לו גם 20% מהברוטו של Bad Boys 2, Hancock ו- Pursuit of Happyness. אם כי יכול להיות שבאמת היו לו 20% מהרווח הנקי, בניגוד לברוטו שזה יהיה מספרים שונים באופן משמעותי. אם אכן יש לו נקודות ברוטו הוא היה מרוויח 355 מיליון דולר מארבעת הסרטים האלה בלבד.

ב-2007 וויל הרוויח 25 מיליון דולר עבור I am Legend.

התשלום הגדול ביותר שלו מראש היה 28 מיליון הדולר שהוא הרוויח עבור I, Robot. ב-2018 הוא הרוויח 20 מיליון דולר כדי לככב ב-Bright של נטפליקס. לפי הדיווחים, נטפליקס שילמה לוויל 35 מיליון דולר כדי לחזור על תפקידו ב-Bright 2.

עבור הסרט “המלך ריצ’רד” מ-2021 שילמו סמית’ 20 מיליון דולר מראש. COVID גרם לאחים וורנר להעלות את הסרט בשירות הסטרימינג שלה HBO Max ללא ריצה תיאטרלית גדולה. כדי לפצות על המיליונים שסמית’ היה מרוויח מהם בנקודות אחורי של כרטיסים לסרט, האחים וורנר שילמו לסמית’ בונוס של 40 מיליון דולר. זה הביא את סך התשלום שלו על הסרט ל-60 מיליון דולר.

עבור הסרט “אמנסיפציה” שולם לוויל סמית’ 35 מיליון דולר מראש.

לפינת המיליונרים שלנו לחצו כאן

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה