לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הטיזר החדש של ריינג’ רובר: דגם 100% חשמלי

ריינג’ רובר הוא אחד הרכבים היוקרתיים והמוערכים בעולם, שמשלב בין נוחות ואלגנטיות לבין יכולות שטח וביצועים. החברה הבריטית הודיעה כי היא תשיק את הדגם החשמלי הראשון שלה בשנת 2024, והראתה טעימה מהמראה והמאפיינים שלו בהודעה לעיתונות ובסרטון.

תגיות
ריינגרובר בהצהרה מרגשת של 100% רכב חשמלי ראשון לכבוד 2024
מקור: Rangerover.com

ארכיטקטורה חשמלית LMA

הדגם החשמלי יבנה על ארכיטקטורת ה-LMA (Modular Longitudinal Architecture) של ג’גואר לנד רובר, המבוססת על ארכיטקטורה של 800 וולט. ארכיטקטורה זו מאפשרת יתרונות רבים, כגון: הטענה מהירה, חיסכון במשקל, יעילות גבוהה וביצועים חזקים. החברה מבטיחה שהרכב החשמלי יהיה בעל “ביצועים שווים לדגם הדגל של ריינג’ רובר V8” ושהוא ישמר על “היכולת השטח המוכחת של לנד רובר”.

הטיזר החדש של ריינג׳ רובר לרכב 100% חשמלי (מקור: Rangerover)

נוחות ומעודנות

בנוסף לביצועים וליכולות, הרכב החשמלי יהיה גם הריינג’ רובר השקט והמעודן ביותר שנוצר אי פעם. החברה אומרת שהרכב יציע “רמות גבוהות של נוחות, נוחיות ופרימיום”, ושהוא ינצל את הטכנולוגיה המתקדמת של המערכת החשמלית, כמו ביטול רעשי הכביש הפעיל, עיצוב הסאונד ותצורת התא הנוסעים.

חווית בעלות חשמלית חלקה

החברה גם מתחייבת להציע “חווית בעלות חשמלית חלקה”, שתכלול הטענה ללא מאמץ, שותפויות אנרגיה, עדכוני תוכנה באוויר וטכנולוגיה חכמה למקסום הטווח. החברה לא חשפה את הטווח המשוער של הרכב החשמלי, אבל היא אמרה שהוא יהיה “מתאים לצרכי הלקוחות שלנו”.

מחיר

המחירים של ריינג’ רובר V8 בישראל משתנים בהתאם לדגם, לשנה ולמצב הרכב. לדוגמא, במחירון של לנד רובר, המחירים של ריינג’ רובר V8 בשנת 2023 מתחילים מ-940,000 שקלים ועד 1,741,900 שקלים. באתר יד 2, המחירים של ריינג’ רובר V8 בשנת 2021 מתחילים מ-403,600 שקלים ועד 770,300 שקלים. 

מתי תגיע לישראל?

כרגע אין לרשותנו פרטים על מתי הדגם ה-100% חשמלי החדש יגיע לישראל, צירפנו לכם לינק להצטרפות לרשימת ההמתנה לרכב החשמלי החדש של ריינג׳ רובר כדי שתוכלו להמשיך להיות מעודכנים.

סיכום הטיזר של ריינג׳ רובר

הדגם החשמלי של ריינג’ רובר הוא חלק מהתוכנית של לנד רובר להציע גרסאות ממוחשבות של כל הרכבים שלה עד שנת 2030. החברה אמרה שהיא מכוונת להיות “נטולת פחמן במחזור החיים המלא של המוצרים שלה עד שנת 2039”. הדגם החשמלי יהיה זמין לרכישה בשנת 2024, ויצטרף לדגמים הקיימים של ריינג’ רובר, שכוללים מנועי בנזין, דיזל והיברידיים.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה