לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

“יענקי רצה לפרוש”: בן ויארניק חושף את כל מה שלא ראיתם העונה!

תגיות
יענקי רצה לפרוש בן ויארניק חושף את כל מה שלא ראיתם העונה
קרדיט: צילום מסך ערוץ 13

הדייר לשעבר, בן ויארניק, שיתף את עוקביו באינסטגרם בכמה רגעים משמעותיים מאוד שקרו במהלך העונה – אך ירדו בעריכה. בין הרגעים שנחשפו התגלה כי יענקי כמעט פרש וכי הוא בעצמו נעקץ בתוך הבית בידי עכביש ארסי.

חודש לאחר עזיבתו את בית “האח הגדול”, בן ויארניק, הדייר השלישי שעזב העונה, פותח את האמת על האירועים שלא נצפו על המסך. ויארניק שיתף אמש (שלישי) שורה של גילויים מזעזעים, החל ממפגשים עם נחשים ועכבישים ארסיים – 

 ועד לתקריות מפתיעות נוספות:

״נעקצתי על ידי עכביש ארסי 8 ימים של טיפול באנטיביוטיקה, ״הפעלתי 3 פעמים נוהל עזיבה, רק 1 שודר ביום שפרשתי״, ״שניר מצא נחש קטן בגינה״. אחת ההפתעות שחשף הייתה כי יום לפני שעזב בעצמו, המתמודד יענקי רצה לפרוש גם כן, אך בן שכנע אותו להישאר. 

״ביום הראשון מצאתי בארון תמונה של נתנאל ודיאן מהעונה שעברה והוסיף כי מצא טרנינג של נתנאל  ולבש אותו כל העונה. עוד חשף כי ״במשימת בית המלון נתפס לי הגב ממיטת הקומותיים, יומיים שנ”צתי ולא יכולתי לקום״.

לבסוף סיפר: ״ביום הולדת שלי, וביום הנישואים, חברים ואשתי הגיעו משבע בבוקר והרימו לי מסיבה מחוץ לבית, מכיוון שלא שודר כלום, רק אחרי שלין יצאה הם גילו ששמענו הכל ורקדנו איתם״.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה