לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ג’ו ג’ונאס ניסה להרעיל את דעת הקהל נגד סופי טרנר: תגובת הגולשים לא איחרה להגיע 

תגיות
גו גונאס
"Joe Jonas Interview" by Neon Tommy is licensed under CC BY-SA 2.0. To view a copy of this license, visit https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/?ref=openverse.

לאחר הידעה שהזמר ג’ו ג’ונאס החליט להתגרש מסופי טרנר, מקורביו יצאו בהאשמות על כך שהיא יצאה לחגוג בזמן שהוא נשאר בבית לטפל בנותיהם הקטנות. כעת הגולשים תוקפים אותו ברשתות וטוענים שהוא מנסה ליצור לטרנר תדמית של אמא רעה: “יצא בקמפיין השמצה נגדה, ומתנהג כמו קדוש מעונה רק בגלל שהוא עושה מה שאבא צריך לעשות”

ג’ו ג’ונאס מגיש בקשה לגירושין מסופי טרנר

בשבוע שעבר, העולם הופתע מההודעה הבלתי צפויה על גירושיהם של ג’ו ג’ונאס (34) וסופי טרנר (27), שסיימו את נישואיהם בארבע השנים האחרונות, ואף הפכו להורים לשתי בנות צעירות (בנות שלוש ושנה). עם זאת, הפצצה האמיתית הגיעה זמן קצר לאחר מכן, כאשר נחשף כי ג’ונאס הוא זה שיזם את הליך הגירושין, כשהוא ציין את “אורח החיים הפרוע” של טרנר כסיבה לכך. במסמכי הגירושין, ג’ונאס אף הצהיר כי הוא זה טיפל בעיקר בבנותיהם במהלך השנה האחרונה בזמן שסייר בארה”ב כחלק ממסע ההופעות שלו, בעוד טרנר נשארה באנגליה לצורך עבודתה על סרט חדש.

“היא אוהבת לחגוג והוא מעדיף להישאר בבית. יש להם העדפות שונות מאוד” לפי מקורב לג’ו ג’ונאס, יש ניגוד בולט בהעדפות בינו לבין סופי טרנר. המקור גילה ל-TMZ שטרנר נהנית ממפגשים חברתיים ומסיבות, בעוד שג’ונאס מעדיף אורח חיים ביתי יותר. נראה שההבחנה הזו בבחירות שלהם היא נקודת מחלוקת. עוד נראה שהמחנה של ג’ונאס מנסה לעצב נרטיב שבו הוא מוצג כאבא אחראי וישר מבחינה מוסרית, בעוד טרנר מתואר כאם חסרת אחריות. 

תגובה מקוונות 

בימים האחרונים, פלטפורמות המדיה החברתית רוחשות ציוצים ופוסטים של משתמשים שמאשימים את ג’ו ג’ונאס בניסיון לתאר את סופי טרנר באור שלילי. גולש אחד הביע את ספקנותו וקבע: “מעניין שהוא גילה את זה רק אחרי 4 שנים! הוא מאשים אותה ועושה לעצמו יחסי ציבור על חשבונה, וזה מגעיל. ובכן ג’ונאס, לצאת למסיבה לא הופך אותך לאדם רע ולהישאר בבית לא הופך אותך לטוב!”” גולש אחר, בעל זיכרון חד, ציין,  “מצחיק שהוא טוען שהיא אוהבת לחגוג יותר מדי, למרות שהיא אמרה בעבר שהיא לא אוהבת התקהלויות ומעדיפה להישאר בבית. חוץ מזה, הוא זה שנמצא בסיבוב הופעות ובילה כל השנה האחרונה”

הגשת גירושין וניסיון לשיקום יחסים

כפי שהוזכר קודם לכן, נחשף בשבוע שעבר שג’ו ג’ונאס הגיש בקשה לגירושין מסופי טרנר לאחר ארבע שנות נישואים ומערכת יחסים בת שבע שנים. במסמכי הגירושין, ג’ונאס ביקש משמורת משותפת על ילדיהם והביע את רצונו לחלוק את האחריות ההורית עם טרנר. לצד הגשת הגירושין, צצו דיווחים המצביעים על כך שבני הזוג חוו חילוקי דעות משמעותיים לאחרונה ושג’ונאס עושה מאמצים להציל את הקשר.

\”הגירושים היו מוצא אחרון עבורו. הוא מעולם לא רצה לפרק את המשפחה אבל הבין שעשה כל מה שביכולתו כדי להציל את הנישואים ונאלץ לעשות את מה שהרגיש שיהיה הכי טוב עבור בנותיו”, אמר אחד ממקורביו. הוא הוסיף: “בית לא מאושר הוא לא בית, וזה היה המצב עבורו ועבור סופי בשנה האחרונה”. 

מקורב אחר הוסיף שהבנות נמצאות איתו בדרך כלל בתחום האחריות שלו: “הוא מטפל בהן פחות או יותר כל הזמן”.

טרנר לא הגיבה על הטענות האלה אך השניים הוציאו הודעה משותפת בה אישרו את הפרידה: “אחרי ארבע שנים נהדרות של נישואים, החלטנו במשותף לסיים את נישואינו. יש הרבה ספקולציות בתקשורת לגבי הסיבה לכך אך זו באמת החלטה משותפת ואנחנו מקווים שתכבדו את בקשתנו לפרטיות עבורנו ועבור בנותינו”.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה