לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אוהבים טוסטים ולשחק באקס בוקס? חשבו גם עליכם!

אם אתם אוהבים את הקונסולה של Xbox Series S, אולי תאהבו גם את הטוסטר שלהם. כן, קראתם נכון – הטוסטר של Xbox Series S הוא מוצר אמיתי, שמציג את העיצוב והצבעים של הקונסולה הקטנה והחזקה של Microsoft. הטוסטר יכול לאפות שני פרוסות לחם בו זמנית, ולחרוט עליהן את הלוגו של Xbox בצורה מושלמת. הטוסטר זמין לרכישה באתר של Walmart במחיר של 39.99 דולר, והוא יכול להיות שלכם עוד היום.

תגיות
הטוסטר של אקסבוקס
קרדיט: Microsoft

מה הוא הטוסטר של Xbox Series S?

הטוסטר של Xbox Series S הוא טוסטר אלחוטי, שמבוסס על הקונסולה של Xbox Series S. הטוסטר נראה כמו הקונסולה, רק בגודל קטן יותר, ומגיע בצבע לבן עם הספירה השחורה המוכרת של Xbox. הטוסטר יכול לאפות שני פרוסות לחם בו זמנית, ולהתאים את החימום ל-6 רמות שונות. הטוסטר מציג גם טיימר דיגיטלי, שמראה כמה זמן נותר עד שהטוסט יהיה מוכן. הטוסטר תומך גם באפיית בייגלים, ומגיע עם חיבור USB-C לטעינה. אבל הפיצ’ר הכי מיוחד של הטוסטר הוא שהוא חורט את הלוגו של Xbox על הפרוסות של הלחם, ומייצר טוסט גיימרי במיוחד.

מאפייני הטוסטר של מיקרוסופט
הטוסטר של מיקרוסופוט (קרדיט: Microsoft)

למה הטוסטר של Xbox Series S נוצר?

הטוסטר של Xbox Series S הוא חלק מהמאמץ של Microsoft להפוך את הקונסולות שלה לחלק מהחיים היומיומיים של המשתמשים. לאחר שהקונסולה של Xbox Series X הושוותה למקרר בגלל העיצוב הריבועי שלה, Microsoft החליטה להשתמש בהומור ולייצר מקרר קטן בצורת הקונסולה, שנמכר באתר של Xbox במחיר של 99 דולר. המקרר הקטן הפך להצלחה גדולה, ונגמר מהמלאי בתוך דקות. לאחר מכן, Microsoft החליטה להמשיך בקו הזה, ולייצר טוסטר בצורת הקונסולה של Xbox Series S, שהיא האחות הקטנה והזולה יותר של ה- Xbox Series X. הטוסטר נועד להיות גאדג’ט ייחודי ומשעשע, שמיועד לאוהדי הקונסולה של Xbox, ולכל מי שאוהב לאכול טוסט בבוקר.

איך אפשר לקנות את הטוסטר של Xbox Series S?

הטוסטר של Xbox Series S הוא מוצר במהדורה מוגבלת, שמוצע למכירה אך ורק באתר של Walmart במחיר של 39.99 דולר. הטוסטר נמכר באריזה מיוחדת, שמזכירה את האריזה של הקונסולה של Xbox Series S, ומגיע עם אחריות לשנה אחת. אם אתם מעוניינים להשיג את הטוסטר של Xbox, כדי שתמהרו, כי המלאי מוגבל, והביקוש גבוה. 

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה