לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סוף נישואיה של סופיה ורגרה: כל פרטים 

תגיות
סופיה ורגרה
"Sofia Vergara" by WEBN-TV is licensed under CC BY-ND 2.0.

יומיים בלבד לאחר ההכרזה על פרידתם, ג’ו מנגאנילו הגיש בקשה לגירושין רשמיים מסופיה ורגרה, תוך ציון “הבדלים בלתי ניתנים לגישור”. על פי הדיווחים, הדעות השונות של בני הזוג על הבאת ילדים מילאו תפקיד משמעותי בהחלטה. בעוד מנגנילו חפצה בילדים, ורגרה, שיש לה בן מנישואיה הקודמים, לא נטתה להרחיב את המשפחה.

הסכם ממון 

ממסמכי הגירושין עולה כי לבני הזוג יש הסכם ממון המוערך ב-100 מיליון דולר. סופיה ורגרה לא מתכוונת לערער על הסכם זה, שנחתם לפני חתונתם בנובמבר 2015. למרות שמירת הכספים שלהם נפרדים לאורך כל נישואיהם, הסדר זה מבטיח הפרדה חלקה יחסית.

עושרה של סופיה ורגרה

הונה האישי של סופיה ורגרה מוערך ב-180 מיליון דולר, שהרוויח בעיקר מתפקידה כגלוריה בסדרה הקומית הפופולרית “משפחה מודרנית”. היא גם יצאה ליזמות עם קו הבשמים, הג’ינסים, האיפור והבגדים שלה, כולל ההשקה האחרונה של מותג היופי שלה, Toty.

הנכסים ש לג’ו מנגנלו 

הונו האישי של ג’ו מנגנלו עומד על 40 מיליון דולר, שנצבר בעיקר מתפקידו בסרט “מג’יק מייק” והמשכו. בנוסף, הוא היה מעורב בפרויקטים שונים של משחק, בימוי, הפקה וכתיבה.

קרב משמורת על באבלס

הצ’יוואווה האהובה המשותפת של בני הזוג, באבלס, עומדת במרכז הספקולציות בנוגע למשמורת. בעוד שאין להם ילדים משותפים, החוק בקליפורניה קובע כי שופט גירושין יחליט מי מהשניים יספק טיפול טוב יותר לחיית המחמד.

חלוקת קרנות

המומחה המשפטי פרדריק ג’יי סיגל צופה כי הסכם הממון של בני הזוג והיעדר ילדים יאפשרו פרידה חלקה. כל צד צפוי לשמור על נכסיו ורווחיו, ולייעל את התהליך. יש לציין, לעתים קרובות זוגות מפורסמים מסיימים חלק גדול מתהליך הגירושין לפני שמפרסמים את הפרידה שלהם בפומבי.

הקרב על העבר

סופיה ורגרה הייתה כנה על חוסר הרצון שלה להביא ילדים נוספים לעולם. בעבר היא התמודדה עם מאבק משפטי עם הארוס לשעבר ניק לואב, שתבע אותה כדי למנוע ממנה להשמיד עוברים שהקפיאו יחד. בסופו של דבר, בית המשפט פסק לטובתה של ורגרה, אך לואב ממשיך לנקוט בצעדים משפטיים נגד מרפאת הפוריות שבה השתמשו.

בעיצומם של הגירושין המתוקשרים הללו, שני הצדדים לכאורה מחויבים להבטיח פרידה חלקה, מתוך הבנה שלכל הליך שנוי במחלוקת עשויות להיות השלכות על הקריירה שלהם.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה