לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חדש: WhatsApp מציגה הודעות וידאו מיידיות

תגיות

וואטסאפ, אפליקציית ההודעות הפופולרית, השיקה רשמית את תכונת “הודעות הווידאו המיידיות”. תוספת חדשה זו מאפשרת למשתמשים לשלוח הודעות וידאו קצרות באורך של עד 60 שניות, אשר יוצגו במסגרת עגולה בתוך האפליקציה. בהשראת אפליקציית Telegram המתחרה, תכונת הודעות הווידאו של WhatsApp שואפת לשפר את התקשורת ולהביא עונג ויזואלי למשתמשים שלה.

חוויית העברת הודעות משופרת

עם הצגת הודעות וידאו מיידיות, משתמשי WhatsApp יכולים כעת ליהנות מחוויית העברת הודעות דינמית ומרתקת יותר. בדומה למשלוח הודעות קוליות, שליחת הודעות וידאו היא ללא מאמץ, עם מעבר פשוט בין שתי האפשרויות בלחיצת כפתור. הסרטונים ייהנו גם מההצפנה החזקה מקצה לקצה של האפליקציה, שתבטיח פרטיות ואבטחה למשתמשים.

אסתטיקה חזותית והתאמה אישית

אסתטיקה חזותית משחקת תפקיד מפתח בתכונת הודעות הווידאו החדשה. הסרטונים יופיעו במסגרת עגולה ויוסיפו נופך של אלגנטיות וייחודיות לכל הודעה. כברירת מחדל, הסרטונים יושמעו ללא קול, אך משתמשים יכולים להפעיל שמע בקלות על ידי לחיצה על הודעת הווידאו פעם נוספת. התאמה אישית זו מאפשרת למשתמשים להתאים את חוויית ההודעות שלהם בהתאם להעדפותיהם.

המשך חדשנות

ההשקה של WhatsApp של הודעות וידאו מיידיות בעקבות סדרה של עדכונים ותוספות אחרונות לפונקציונליות של האפליקציה. ביולי, החברה הציגה מספר תכונות, רשמית או באמצעות גרסאות בטא של האפליקציה. אלה כוללים את גרסת Wear OS לשעונים חכמים, אפשרות לקיים צ’אטים עם מספרים לא ידועים, העברה חלקה של היסטוריית הודעות בין מכשירים, הסתרת מספרי טלפון בקהילות (בטא), וסינון רשימת הצ’אטים לפי קטגוריות (בטא).

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה