לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חדשות לחובבי אפל: תאריך יציאת אייפון 15 בישראל נחשף על ידי חברת פלאפון

תגיות
אייפון 15 החדש שהושק על ידי חברת Apple
חדשות לחובבי אפל: תאריך יציאת אייפון 15 בישראל נחשף על ידי חברת פלאפון

אירוע ההשקה השנתי המצופה של אפל התקיים לאחרונה, וחשף את דגמי האייפון האחרונים, כולל האייפון 15, יחד עם סדרת Apple Watch החדשה. פלאפון, אחת מספקיות שירותי הסלולר המובילות בישראל, אישרה כי תתחיל לשווק את האייפון 15 בארץ מתחילת אוקטובר, עם תאריך יציאה ספציפי של 5 באוקטובר 2023.

  • סדרת האייפון 15 מורכבת מארבעה מכשירים שונים, כל אחד מציע תכונות ופונקציות ייחודיות משלו. יש לציין שלא יהיה דגם מיני של אייפון בסדרה זו. תכונה בולטת שהועברה מסדרת האייפון 14 הקודמת היא האי הדינמי, שיהיה קיים בכל ארבעת המכשירים. תכונה זו משפרת את החוויה החזותית, ומספקת תצוגות תוססות וסוחפות.
  • המסך של האייפון 15 עבר שדרוגים נרחבים, וכתוצאה מכך תצוגה בהירה פי שניים מקודמו. משתמשים יכולים לצפות לצבעים חיים ולחזות חזותית חדה, מה שהופך אותו לתענוג לצריכת מולטימדיה. סדרת האייפון 15 תהיה זמינה בשני גדלים: 6.1 אינץ’ ו-6.7 אינץ’, בהתאם להעדפות משתמש שונות.
אייפון 15 החדש צבעים

שיפורים נוספים

אפל גם ביצעה שיפורים משמעותיים בעמידות האייפון 15. המכשיר קשיח יותר ועמיד בפני אבק ומים, מה שמעניק למשתמשים שקט נפשי בעת השימוש בטלפונים שלהם בסביבות שונות. עמידות משופרת זו מבטיחה שהאייפון 15 יכול לעמוד בפני קשיי השימוש היומיומי.

תחום מיקוד נוסף של אפל בסדרת האייפון 15 הוא המצלמה. המצלמה הראשית מתהדרת בחיישן מרשים של 48 מגה-פיקסל, המספק תמונות ברזולוציה גבוהה. בנוסף, למשתמשים תהיה גישה לתכונות חדשות כגון ייצוב תמונה ויכולת לערוך מיקוד לאחר צילום תמונה. שיפורים אלה מספקים למשתמשים גמישות ויצירתיות רבה יותר בלכידת רגעים בלתי נשכחים.

השקת האייפון 15

המעבר למטען מסוג C ותקנות האיחוד האירופי

שינוי משמעותי אחד שהציגה אפל עם האייפון 15 הוא המעבר ממטען הברק למטען Type C. מהלך זה עולה בקנה אחד עם התקנות שנקבעו על ידי האיחוד האירופי, המחייבות חברות לאמץ את מחבר Type C במכשיריהן עד סוף 2024 אם הן רוצות להמשיך לשווק את מוצריהן בשטחי האיחוד האירופי. על ידי שינוי זה, אפל מבטיחה ציות לתקנות האיחוד האירופי ומציעה למשתמשים חווית טעינה אוניברסלית יותר.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה