לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אייפון 15 החדש: דיווחים על תקלות בתצוגה, קריסות והתחממות יתר

תגיות
מתחמם, נשבר, שריטות וקריסות: מה קורה לאייפון 15?
מתחמם, נשבר, שריטות וקריסות: מה קורה לאייפון 15? Credit @HANSTSAIZ

השקת מכשירי האייפון 15 החדשים של אפל לא עברה בצורה חלקה כמצופה. חלק מהמשתמשים החלו לחוות כמה בעיות מוזרות ולא אופייניות עם מכשירי האייפון החדשים שלהם. בואו נביט מקרוב על התקלות של אייפון 15.

בעיות חימום

משתמשים רבים דיווחו שמכשירי האייפון 15 שלהם מתחממים יתר על המידה. נושא זה אינו מוגבל רק בזמן טעינה אלא מתרחש גם במהלך שימוש יומיומי רגיל. חלק מהמשתמשים אף ציינו שהמכשיר מתחמם לרמה לא מוגזמת, מה שמקשה על החזקתו ללא כיסוי. גם יוצרי תוכן ויוטיוברים התלוננו על כך שהמכשיר מתחמם במהירות.

בעיית חימום זו נצפתה גם בעת שימוש במכשיר ללא טעינה, כגון בעת ​​מעבר בין אפליקציות צ’אט או צפייה בסרטונים באינסטגרם. משתמשים דיווחו על חימום בזמן השימוש במצלמה או במשחקים כמו פוקימון גו.

שאלות בנוגע לעמידות

מבקר טכנולוגיה מוכר, זאק נלסון (JerryRigEverything), בדק את העמידות של ה-iPhone 15 Pro Max, במיוחד את הטענות של אפל לגבי השימוש בטיטניום דרגה 5. כאשר ניסה לכופף את המכשיר, הופיעו סדקים בגב המכשיר, אכן מפתיע מכיוון שמכשירי האייפון ידועים בעמידותם. בנוסף, משתמשים רבים התלוננו על כך שהמכשיר נשרט בקלות, אפילו עם שימוש בתיקי מגן. כמה מקרים קיצוניים דיווחו על שריטות בצדי המכשיר, גם כשהטלפון היה ממוגן. 

בעיות העברה 

בעיה נוספת שהמשתמשים התמודדו היא עם חוויית ההעברה ממכשירים ישנים לאייפון 15 החדש. אפל ביקשה מהמשתמשים לעדכן את המכשירים שלהם לגרסה 17.0.2 של iOS ברגע שהם פתחו את האייפון החדשים שלהם.

עדכון זה נדחק במיוחד לאחר השקת המכשיר. ללא עדכון זה, המשתמשים עלולים להיתקל בקשיים בהעברת מידע בין מכשירי אייפון במהלך תהליך ההתקנה. עם זאת, עדכון זה זמין רק עבור מכשירי הדור החדש של אפל, בעוד שמכשירים ישנים יותר יכולים להתעדכן רק לגרסה 17.0.1.

תגובת אפל

אפל טרם הגיבה רשמית לטענות אלו. עם זאת, סביר להניח שאפל תיאלץ לטפל בבעיות הללו ואולי לשחרר עדכון גרסה כדי לפתור את בעיית התחממות יתר. רק הזמן יגיד אם התלונות הללו הן תקריות בודדות או שהן מצביעות על בעיה גדולה יותר באייפון 15.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה