לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אפל תשלב טכנולוגיות AI בסירי ובהודעות SMS ב-iOS 17.4

אפל, החברה המובילה בתחום המובייל, הודיעה לאחרונה על גרסת בטא של מערכת ההפעלה iOS 17.4, שתהיה זמינה למשתמשים הרשומים לתוכנית הבטא הציבורית של החברה. הגרסה החדשה מציגה מספר שינויים ושיפורים בממשק ובתכונות של המערכת, אבל הדבר המעניין ביותר הוא השילוב הרחב של אינטליגנציה מלאכותית (AI) בסירי, העוזרת האישית הקולית של אפל, ובאפליקציית ההודעות, שמאפשרת למשתמשים לשלוח ולקבל הודעות SMS או iMessage.

תגיות
איור דיגיטלי של Siri העוזרת הדיגיטלית של חברת Apple
אפל תשלב טכנולוגיות AI בסירי ובהודעות SMS ב-iOS 17.4

השילוב של AI בסירי

סירי, שהושקה בשנת 2011, היא אחת התכונות המיוחדות והמוכרות ביותר של אפל. היא מאפשרת למשתמשים לבצע פעולות על ידי הקלטת קול, כמו לחפש מידע, להפעיל אפליקציות, להגדיר תזכורות, לשלוט במוסיקה, ועוד. סירי משתמשת ב-AI לצורך הבנת השפה הטבעית, הזיהוי הקולי, והסינתזה הקולית.

ב-iOS 17.4, אפל משלבת בסירי תכונות חדשות ומשופרות שמבוססות על AI, כמו:

המשתמש יכול לבקש מסירי לסכם לו טקסט ארוך, כמו כתבה, ספר, או מייל, במשפטים ספורים. סירי תשתמש ב-AI לניתוח הטקסט ולחילוץ המידע החשוב והרלוונטי ביותר, ותציג את הסיכום בקול או בטקסט, לפי בחירת המשתמש.

מענה על שאלות: המשתמש יכול לשאול את סירי שאלות כלליות או מקצועיות, וסירי תשתמש ב-AI לחפש את התשובה המתאימה באינטרנט או במכשיר. סירי תוכל גם להציג את המקורות של התשובה, ולהסביר את התהליך שלה במידת הצורך.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה