לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Microsoft משדרגת את אפליקציית צייר עם כלי אוטומטי להסרת רקע

תגיות
Microsoft משדרגת את אפליקציית צייר עם כלי אוטומטי להסרת רקע

מיקרוסופט ממשיכה בשילובה של בינה מלאכותית במוצרים שלה, והפעם היא מביאה שדרוג מרגש ל-Paint, כלי הציור הידוע המשמש את משתמשי Windows. כחלק מעדכון בטא מוקדם עבור Windows 11, שתוכנן במיוחד עבור משתתפי תוכנית Windows Insiders, מיקרוסופט הציגה תכונה אוטומטית להסרת רקע באפליקציית Painter.

עידן חדש ליישום Windows הקלאסי

משתמשי Windows מכירים את מגוון היישומים המובנים המוצעים על ידי מערכת ההפעלה Microsoft Windows. מדפדפן Edge הפופולרי ועד לאפליקציית Paint הוותיקה, שהייתה חלק מ-Windows מאז 1985, מיקרוסופט ביצעה שינויים משמעותיים במהלך השנים. כעת, אפליקציית Painter משופרת עם אפשרות חדשה להסרת רקע המופעלת על ידי בינה מלאכותית.

נכון לעכשיו, תכונת הסרת הרקע זמינה בלעדית למשתמשים המשתתפים בתוכנית הבטא של Windows Insiders. משתמשים בערוצי הפיתוח של מיקרוסופט Canary ו-Dev עם גרסה 11.2306.30.0 יכולים לחוות את היתרונות של העדכון החדש:

בלחיצת כפתור פשוטה, משתמשים יכולים להסיר בצורה חכמה את הרקע מתמונה. המערכת מזהה אוטומטית אילו חלקים בתמונה חיוניים ואיזה יכול להיחשב כ”רקע” שניתן להסיר. למשתמשים יש גם אפשרות לבחור ידנית אזורים ספציפיים בתמונה להסרת רקע. תכונה זו מסמנת שינוי משמעותי עבור אפליקציית Painter, אשר מוכרת כתוכנת עריכת התמונות הבסיסית ביותר עבור משתמשי Windows. כתוצאה מכך, שיפור זה יהפוך את הסרת הרקע לנגישה למספר עצום של משתמשים.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה