לוגו מגזין הפיננסי
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

יותר מ-150 סרטים ומשחקים ב-3D יגיעו ל-Apple Vision Pro

Apple Vision Pro הוא מכשיר חדשני של אפל, שמאפשר למשתמשים לחוות תוכן דיגיטלי באופן מרחבי, תוך שהם נשארים נוכחים ומחוברים לעולם הפיזי. המכשיר הוא זוג משקפיים קומפקטי, שמציג לעיני המשתמש תמונה באיכות גבוהה ובתלת מימד, ומאפשר לו לשלוט בו בעזרת העיניים, הידיים, והקול. לאחרונה נוספו יותר מ-150 סרטים ומשחקים שנועדו להתאים למערכת ה-VR של Apple.

תגיות
משקפי אפל Vision pro עם משחקים וסרטים
Freepik

מה יש לראות ב-Apple TV במשקפיים?

אחת החוויות המרשימות של Apple Vision Pro היא היכולת להפוך כל חדר לאולם קולנוע אישי. המשתמשים יוכלו לצפות בסרטים, בתוכניות טלוויזיה, ובמשחקים ב-3D, ולהרגיש כאילו הם חלק מהפעולה עם סאונד מרחבי. ביום ההשקה של המכשיר, ה-Apple TV app יכיל יותר מ-150 אפשרויות של תוכן ב-3D, שנבחרו בקפידה מהקטלוג העשיר של אפל. בין הסרטים והתוכניות שיהיו זמינים לצפייה ב-3D יהיו: “The Morning Show”, “Ted Lasso”, “Foundation”, “Greyhound”, “Soul”, “Wolfwalkers”, ועוד.

אילו משחקים נראה במשקפיים של אפל?

Apple Vision Pro מביא את המשחקים לרמה חדשה של ריאליזם ואינטראקטיביות. המשתמשים יוכלו להשתמש בידיים ובקול שלהם כדי לשלוט במשחקים, ולהרגיש כאילו הם נמצאים בתוך העולם המשחק. ה-Apple TV app יציע מבחר רחב של משחקים ב-3D, שחלקם יהיו בלעדיים ל-Apple Vision Pro. בין המשחקים שיהיו זמינים למשחק ב-3D יהיו: “The Elder Scrolls V: Skyrim”, “Minecraft”, “Beat Saber”, “Superhot”, “Half-Life: Alyx”, “Star Wars: Squadrons, ועוד.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה