לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סמסונג מציגה תכונה גאונית המאפשרת לכם להטריל שיחות ספאם

תגיות
samsung bixby text call

סמסונג הציגה עדכון חדש למכשירי גלקסי המציע פתרון חכם להתמודדות עם שיחות ספאם מטרידות. עם השקת One UI 5 בשנה שעברה, סמסונג חשפה תכונה בשם Bixby Text Call, המאפשרת למשתמשים לענות לשיחות מבלי לדבר.

בדומה לתכונת ה-Call Screen של גוגל פיקסל, משתמשים יכולים לגשת לממשק צ’אט שבו מילותיו של המתקשר מתומללות ומוצגות בזמן אמת על המסך. לאחר מכן, המשתמשים יכולים להגיב למתקשר באמצעות הודעות טקסט מוכנות מראש או על ידי הקלדה בזמן אמת על המקלדת.

תכונה זו מספקת דרך נוחה לקבוע אם שיחה לא מזוהה חשובה או סתם עוד שיחת ספאם מטרידה שהצליחה לחמוק דרך אפליקציית Truecaller. והחלק הכי טוב הוא שאתה אפילו לא צריך להוציא מילה.

גימיק חכם 

בעדכון האחרון של אוגוסט ל-One UI, סמסונג הוסיפה גימיק מבריק לתכונת Bixby Text Call. במקום לבחור באחד מהקולות של ביקסבי כדי לענות למתקשרים, המשתמשים יכולים כעת לבחור את הקול שלהם, ולגרום למתקשרים לשמוע את המשפטים בקול שלהם.

כדי להגדיר תכונה זו, המשתמשים מתבקשים לקרוא עשרה משפטים, כגון “גנן גידל דגן בגן”, שלעיתים עלולים להיות לשבור לכם את השיניים. לאחר מספר דקות של עיבוד, קולו של המשתמש מוכן לשימוש. כאשר שיחה מכוונת ל-Bixby, התכונה קוראת את כל מה שהמשתמש מקליד למתקשר באמצעות הקול החדש שנבחר.

לא מושלם, אבל עדיין כיף

חשוב לציין שהקול שמופק מהפיצ’ר עשוי להישמע מלאכותי ורובוטי, דומה יותר לקול שלכם -שפוגש-סטיבן-הוקינג. סביר להניח שהמתקשרים יבינו שהם מקיימים אינטראקציה עם בוט, במיוחד מכיוון שביקסבי מזהיר אותם בתחילת השיחה. בנוסף, התכונה פועלת כרגע רק באנגלית, כך ששיחות עם מתקשרים דוברי עברית עשויים לדרוש מעבר לאנגלית. עם זאת, המגע האישי של שימוש בקול משלו יכול להוסיף נופך של כיף וידידותי לחוויה.

כיצד להפעיל את התכונה

למרות שסמסונג לא השיקה את התכונה הזו באופן רשמי בישראל, עדיין ניתן להפעיל אותה במכשירי גלקסי ישראלים. ודא שממשק המכשיר שלך מוגדר לאנגלית, ולאחר מכן עבור להגדרות Bixby ובחר בארצות הברית כמדינה/אזור שלך. לאחר מכן, נווט להגדרות של אפליקציית השיחות והפעל את אפשרות שיחת טקסט של Bixby. תחת שפה וקול, בחר “הוסף קול”, בחר “צור קול מותאם אישית” ואמן את הדגם עם הקול שלך. וואלה! אתה מוכן ליהנות מהתכונה הייחודית הזו.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה