לוגו מגזין הפיננסי
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Pixel Fold: הטלפון המתקפל של גוגל שמציע חווית משתמש מדהימה ועיצוב מהפכני

תגיות
Google Pixel Fold
Google Pixel Fold - משקלו קל יותר מאשר Galaxy Z Fold 4

ה-Pixel Fold הוא סמארטפון מתקפל שפותח על ידי Google. הוא מצויד בשני מסכים – מסך פנימי ומסך חיצוני. כאשר הטלפון סגור, הוא צר וארוך והמסך קטן בגודל 5.8 אינץ’. בעת פתיחת הטלפון, מתגלה מסך גדול בגודל 7.6 אינץ’. הרעיון מאחורי הפיקסל פולד הוא לאפשר ריבוי משימות, כך שניתן להשתמש במסך כולו בגודל מלא או להציג מספר אפליקציות בו זמנית.

בלי ידיים

כמו בגלקסי פולד 4, גם בגוגל פיקסל פולד יש שורת משימות שמאפשרת לעבור במהירות בין אפליקציות – מה שמזכיר עבודה על צג של מחשב.

אחד היתרונות של מכשיר מתקפל (גם לדגם סמסונג גלקסי FLIP 4 שמתפקל כמו צדפה) הוא שאפשר לצלם בלי ידיים ובלי חצובה. מניחים את המכשיר ומצלמים. מי שמתרגל לנוחות הזאת, ללא ספק מתקשה לחזור אחורה.

 מכשיר ה-Google Pixel Fold מצויד במערך צילום מרשים הכולל שלוש מצלמות ראשיות ושתי מצלמות סלפי:

  • מצלמה אחורית ברזולוציה של 48 מגה פיקסל, עם חיישן בגודל 1/1.56 אינץ’, מערכת יציבות אופטית (OIS) וצמצום f/1.7. מצלמה זו מתמודדת בצורה מעולה עם צילום בתנאי תאורה מאוד נמוכה ומספקת תמונות חדות ומפורטות.
  • מצלמה רחבה במיוחד ברזולוציה של 10.8 מגה פיקסל, עם שדה ראייה של 120° וצמצום f/2.2. המצלמה הרחבה מאפשרת לצלם תמונות נרחבות וצילום נופים מרהיבים.
  • מצלמת טלפוטו ברזולוציה של 10.8 מגה פיקסל, עם זום אופטי פי 5 וצמצום f/3.05. המצלמה הטלפוטו מאפשרת לצלם תמונות מרחוק באיכות גבוהה ולתפוס פרטים מרוחקים בצורה מדויקת.

בשתי מצלמות סלפי

  • מצלמת סלפי קדמית המוטמעת במסך הכיסוי ומציעה רזולוציה של 9.5 מגה פיקסל, צמצום f/2.2 ושדה ראייה של 84 מעלות. מצלמה זו אין לה פוקוס אוטומטי, ושימושה העיקרי הוא לצילום סלפים וזיהוי פנים.
  • מצלמת סלפי פנימית לאחר פתיחת המכשיר, בעת שימוש כטלפון רגיל: היא מציעה רזולוציה של 8 מגה פיקסל, צמצום f/2.0 ושדה ראייה של 84 מעלות. מצלמה זו משמשת לצילום סלפים ותמונות רגילות במצב פתוח של המכשיר.

המכשיר מופעל על ידי מעבד Google Tensor G2 וכולל סוללה בנפח 4821 mAh. על פי החברה, במצב חיסכון קיצוני הסוללה יכולה להחזיק עד 72 שעות. חשוב לציין כי המכשיר אינו מגוון עם מטען כחלק מהחבילה כמו דגמים אחרים, וטעינה מהירה חוטית זמינה בהספק של 25W, שמהירה יותר מטעינת האייפון.

נאמר כי ה-Google Pixel Fold מציע חווית שימוש מתקדמת וחדשנית בעולם הסמארטפונים מסוג פולד, ומתאים למשתמשים המחפשים מכשיר עם יכולות צילום מתקדמות וביצועים חזקים.

google pixel fold פלאפון מתקפל

המחירים המשוערים ל-Pixel Fold

גרסה עם נפח אחסון של 256GB – בערך 1800 דולרים לפני מסים. זה שווה כ-6560 ש”ח בערך.

גרסה עם נפח אחסון של 512GB – בערך 1920 דולרים לפני מסים. זה שווה כ-7006 ש”ח בערך.

שימו לב שאלו מחירים משוערים ויכולים להשתנות בהתאם למדינה, למסים ולשווי המטבע המקומי. כמו כן, מחירים אלה נכונים למועד כתיבת התשובה ויתכנו שינויים במחירים עקב סיבות שוקיות או שינויים במדיניות המחירים של Google.

האם פיקסל מקופל שווה את ההייפ? – יתרונות ותכונות

הפיקסל המקופל בולט בעיצוב המתקפל שלו, המציע יכולות ריבוי משימות, חוויית משתמש מרתקת ותצוגה תוססת. בעוד מתחרים כמו Galaxy Z Fold של סמסונג ומוטורולה RAZR נכנסו לזירת הטלפונים המתקפלים, Folded Pixel של גוגל חוצב את הנישה שלו עם הפרשנות הייחודית שלו לאופן שבו סמארטפונים יכולים להיות יותר תכליתיים ומותאמים לצרכי המשתמש. לסיכום, הפיקסל המקופל, על תכונותיו ויתרונותיו החדשניים, מצדיק את ההייפ והוא מתחרה ראוי בשוק הטלפונים המתקפלים.

google pixel fold פתוח
הפיקסל המקופל בולט בעיצוב המתקפל שלו, המציע יכולות ריבוי משימות, חוויית משתמש מרתקת ותצוגה תוססת (קרדיט : Google)

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה