לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

Partner משיקה מכשיר חדש לשיפור הקליטה הסלולרית בבית ב-1199₪ בלבד

אם אתם סובלים מקליטה סלולרית חלשה בבית או במשרד, יש לכם חדשות טובות. פרטנר השיקה היום את ה-Partner Cellular Booster Box, מכשיר שמבטיח לשפר את הקליטה הסלולרית במרחב הפנימי באמצעות החיבור לרשת האינטרנט הביתית.

תגיות
משפר קליטת האינטרנט החדש של פרטנר
קרדיט תמונה: Partner

איך המכשיר עובד ומה הוא מציע?

המכשיר החדש נראה כמו תיבת טלוויזיה קטנה, והוא מחובר לחשמל ולראוטר באמצעות כבל אתרנט. לאחר החיבור, המכשיר משדר רשת סלולרית 4G בתדרים של 1800MHz ו-2600MHz, ומאפשר למשתמשים להתקשר, לגלוש ולהוריד נתונים במהירות גבוהה.

מהם יכולותיו?

לפי פרטנר, ה-Partner Cellular Booster Box יכול לכסות שטח של כ-120 מטר רבוע, ולהגיע למהירות הורדה של עד 115Mbps והעלאה של עד 35Mbps. המכשיר תומך בעד 32 מכשירים בו זמנית, ומאפשר להגדיר את השם והסיסמא של הרשת הסלולרית הפרטית. המכשיר גם מציג את רמת האיכות של הקליטה והחיבור באמצעות נורות LED. המכשיר תואם לתקן האבטחה WPA2, ומספק חיבור מאובטח לרשת הסלולרית של פרטנר.

למי המכשיר מיועד וכמה הוא עולה?

ה-Partner Cellular Booster Box הוא המכשיר הראשון מסוגו בישראל, והוא מיועד ללקוחות של פרטנר ו-012 מובייל בלבד. המכשיר נמכר במחיר של 1,199 שקלים, ואינו דורש התקנה או תחזוקה מיוחדת. לקוחות שירכשו את המכשיר יקבלו גם אחריות לשנתיים, ושירות לקוחות 24/7. פרטנר מציעה גם אפשרות להחזיר את המכשיר תוך 14 יום, אם הם לא מרוצים מהתוצאות.

איך אפשר לדעת יותר ולהזמין את המכשיר?

אם אתם רוצים לדעת יותר על ה-Partner Cellular Booster Box, אתם יכולים לבקר באתר החברה, או לצפות בסרטון ההדרכה שלה. אם אתם רוצים להזמין את המכשיר, אתם יכולים לעשות זאת באמצעות האתר, האפליקציה, או המוקד הטלפוני של פרטנר. אם אתם רוצים להשוות את המכשיר למכשירים אחרים של חברות סלולר אחרות, אתם יכולים לקרוא את הסקירה המומחית של [Globes].

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה