לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

BTC ו-65,000$: הסוחרים נוהרים לחוזים עתידיים עם מחירי שיא

בסוף השבוע האחרון, סוחרים רבים קנו אופציות עתידיות (חוזים עתידיים) לכיוון המחיר – 65,000 דולר פר ביטקוין. קנייה המונית של חוזים עתידיים למחירי שיא משקפת אווירה של אופטימיות בין הסחורים המיומנים בשוק לגבי מחירי הביטקוין העתידיים.

תגיות
ביטקוין
65,000$ האם הגיוני שיגיע לסכום שכזה? אין לראות באמור ייעוץ או הכוונה למסחר או השקעה כספית כלשהי

הקנייה המונית של חוזים עתידיים במחירים כה גבוהים משקפת את האמונה של עולם המסחר שהמחיר של ביטקוין יעלה עוד יותר בעתיד הקרוב. לפי קלי גריר, ראש מכירות אמריקה ב-Galaxy, הסוחרים מוכנים לשלם תשלומי פרימיום גבוהים כדי להיכנס לזירות מסחר אלה, מה שמראה על התלהבות וביטחון גובר בביטקוין.

גריר הוסיפה שהימורים דומים באופציות קריאה ברמות של 30,000 ו-40,000 דולר ברבעון האחרון של 2023 הכינו את הדרך לעלייה משכנעת של המחיר דרך הרמות האלה.

מה ההשפעה על השוק? 

המיקום בשוק האופציות היה מחוון אמין לתנועות המחיר העתידיות. הזרמים הבולישיים האחרונים מזכירים את השוק העולה של 2020-2021, כאשר סוחרים מיומנים קנו באופן עקבי אופציות קריאה ברמות הרבה מעבר לשער השוק הנוכחי.

ביטקוין כמעט הכפיל את עצמו ל-50,000 דולר מאז אוקטובר המוקדם, עם עליות במחיר מ-38,500 דולר בשלוש השבועות האחרונות, בעיקר בגלל זרימות חזקות של קרנות נאמנות מסוג ETF שאישרו את המסחר בביטקוין.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה