לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ריד ג’ובס מקים את יוסמיטי 1: קרן הון סיכון עם התמקדות ברפואה

תגיות
Reed Jobs
ריד ג'ובס מקים את יוסמיטי 1: קרן הון סיכון עם התמקדות ברפואה

ריד ג’ובס, בנו של היזם בעל החזון סטיב ג’ובס, מטביע את חותמו בעמק הסיליקון על ידי השקת קרן הון סיכון משלו. לאחר כהונתו בחברה של אמו אמרסון קולקטיב, ריד יוצא כעת לעולם ההשקעות עם הקמת “קרן יוסמיטי 1”. בהשראת הפארק הלאומי המפורסם בקליפורניה, יוסמיטי 1 שואפת לתעל משאבים כספיים לקראת התקדמות טרנספורמטיבית בתחום הרפואה.

המשך המורשת

הזיקה של ריד ג’ובס ליזמות וחדשנות ניכרת מהחלטתו להשיק את יוסמיטי 1. שם הקרן נותן כבוד למערכת ההפעלה של אפל ויש לו משמעות אישית שכן הוריו, סטיב ג’ובס ולורן פאוול ג’ובס, נישאו במלון בפארק בתוך הפארק הלאומי יוסמיטי בשנת 1991. פרק חדש זה במסעו של ריד מאפשר לו לפלס את דרכו שלו תוך שהוא ממשיך את מורשת החזון פורץ הדרך של אביו.

התמקדות ברפואה

עם עניין רב בתחום הבריאות, ריד ג’ובס מתכננת לגייס 400 מיליון דולר מרשימים עבור יוסמיטי 1. הקרן תרכז את השקעותיה בפרויקטים וחברות המוקדשים לקידום פריצות דרך רפואיות. מתוך הניסיון הקודם שלו ב-Emerson Collective, שם הוא מילא תפקיד מרכזי בהשקעה ובתמיכה ביוזמות הקשורות לבריאות, ריד מביא שפע של ידע ותשוקה לשיפור תוצאות שירותי הבריאות העולמיים.

בניית צוות חזק

מתוך הכרה בחשיבותו של צוות מוכשר, ג’ובס בחר ביד שלושה מנהלים בכירים מהחברה הקודמת שלו שיצטרפו אליו למיזם האחרון שלו. ההכללה של אנשי מקצוע מנוסים אלה, כולל ה-COO לשעבר, מבטיחה שיוסמיטי 1 מצוידת במומחיות הנדרשת כדי לנווט בהצלחה במורכבות נוף ההון סיכון.

ההשפעה של אמרסון קולקטיב

Emerson Collective, שהוקמה על ידי אמו של ריד, לורן פאוול ג’ובס, היא כבר זמן רב כוח מניע בשילוב אסטרטגיות השקעה עם מאמצים פילנתרופיים. לאחר פטירתו של סטיב ג’ובס ירש הון משמעותי, פאוול ג’ובס הפכה לאחת הנשים העשירות בעולם. באמצעות Emerson Collective, היא ביצעה השקעות אסטרטגיות בחברות הייטק ובקבוצות מדיה, תומכת בחדשנות ומניעה שינוי חיובי בתעשיות שונות.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה