לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

התופעה של MrBeast: כוכב היוטיוב ששובר שיאים שמעניק כסף למעריצים 

תגיות
התופעה של MrBeast: כוכב היוטיוב ששובר שיאים ומחזיר למעריצים 
התופעה של MrBeast: כוכב היוטיוב ששובר שיאים ומחזיר למעריצים (צילום: YouTube)

ג’ימי דונלדסון, בן 25, כוכב מגה-יוטיוב המוכר בשם Mr-Beast, מנהל שישה ערוצי יוטיוב בשמות כמו Mr-Beast, Short Mr-Beast ו-Responsive Beast אשר יש להם ביחד 91 מיליון מנויים. הסרטונים שלו נצפו יותר מ-13 מיליארד פעמים, ולאחר מגפת הקורונה הפך ליוצר היוטיוב המצליח ביותר בעולם.

מי הוא MrBeast?

MrBeast, ששמו האמיתי הוא ג’ימי דונלדסון, החל את הקריירה שלו ביוטיוב ב-2012, כשהתמקד בתחילת דרכו בפרשנות של משחקי וידאו. עם זאת, אך כך עבר ליצירת פעלולים מושכי תשומת לב, אתגרים קיצוניים ומעשי צדקה נדיבים שהניעו אותו לפופולריות עצומה. באמצעות התוכן הייחודי שלו, הוא כבש את הצופים במאמציו הנועזים ויוזמותיו הפילנתרופיות.

כמה כסף שווה MrBeast

לפי נתונים מ-Celebrity Net Worth, בגיל 25, למיסטר ביסט יש שווי נכסים של 100 מיליון דולר. פורבס דיווח שדונלדסון הרוויח 24 מיליון דולר בלבד בשנת 2020 ביוטיוב, בעוד רווחיו בשנת 2021 כמעט הכפילו את עצמם להכנסה של 54 מיליון דולר, נתונים אלו ממקמים אותו כיוטיובר המרוויח ביותר בארצות הברית.

כאשר בנוסף לכל אלו ביסט מרוויח לפחות 3 מיליון דולר בחודש מפרסומות ביוטיוב בלבד.

מנויים שוברי שיא

ערוץ היוטיוב הפרטי של MrBeast צבר מספר מדהים של מנויים, מה שהופך אותו לערוץ הפרטי הרשום ביותר בפלטפורמה של יוטיוב. עם מיליוני עוקבים מסורים, הסרטונים שלו זוכים בעקביות למיליוני צפיות תוך שעות מרגע הפרסום. התוכן המרתק של MrBeast זכה לתהודה בקרב קהלים ברחבי העולם, ותרם לספירת המנויים המדהימה שלו שבתהליך עלייה מתמיד.

תוכן לא שגרתי ומעשי צדקה

מה שמייחד את MrBeast משאר יוצרי YouTube הוא הנטייה שלו לפריצת גבולות והמחויבות שלו לפילנתרופיה. הסרטונים שלו מציגים לעתים קרובות אתגרים מרתקים, כמו שהייה בתא בידוד במשך 50 שעות או ספירה עד 100,000. מעבר לערך הבידורי, MrBeast השתמש בפלטפורמה שלו כדי להשפיע לטובה. הוא תרם סכומי כסף נכבדים ליחידים, לארגונים ואפילו לארגן אירועים כמו שתילת מיליוני עצים כדי להילחם בכריתת יערות.

צפו: מר ביסט מחזיר את הראייה ל-1000 אנשים

המאמצים הפילנתרופיים של MrBeast משכו את תשומת לבם של מיליונים והעניקו השראה לאחרים להחזיר. באמצעות הסרטונים שלו, הוא תרם סכומי כסף גדולים לאנשים נזקקים, תמך בעסקים מקומיים ומימן פרויקטים שאפתניים שמטרתם לחולל שינוי. המחויבות שלו לפילנתרופיה משמשת כתזכורת להשפעה החיובית שיכולה להיות ליוצרים מקוונים על החברה.

השראה לאחרים

סיפור ההצלחה של MrBeast ומסירותו לעשות שינוי נתנו השראה לאינספור אנשים. הוא הראה שאפשר להשתמש בפלטפורמה של אדם ליותר מסתם בידור, והוכיח שלמעשים של טוב לב ונדיבות יכולה להיות השפעה עמוקה. יוצרים וצופים רבים קיבלו מוטיבציה לתרום למטרות צדקה ולעשות שינוי חיובי בתוך הקהילות שלהם.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה