לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קווין הארט – ביוגרפיה, קריירה ושווי כללי

תגיות
Kevin Hart קווין הארט
credit by: Eva Rinaldi is licensed under CC BY-SA 2.0.

קווין הארט הוא קומיקאי, מפיק, דובר ושחקן אמריקאי שהוא אחד מהבדרנים בעלי השכר הגבוה ביותר בעולם. נכון לכתיבת שורות אלה, יש לקווין הארט שווי נקי של 450 מיליון דולר וגובהו הוא 1.62 מטר.

בין אוגוסט 2015 לאוגוסט 2016, קווין הרוויח 90 מיליון דולר מסיבובי הופעות, סרטים, מרצ’נדייז, המלצות ועוד. בין יוני 2017 ליוני 2018 קווין הרוויח 60 מיליון דולר. הוא הרוויח עוד 60 מיליון דולר בין יוני 2018 ליוני 2019. בתקופה של 12 החודשים הבאים, הוא הרוויח 40 מיליון דולר.

חייו האישיים של קווין הארט

חייו האישיים של קווין הארט ככילד
צילום: אינסטגרם

קווין הארט הוא קומיקאי, שחקן ומפיק אמריקאי שהפך לאחד הקומיקאים המצליחים והמשפיעים ביותר בדורו. הארט נולד ב-6 ביולי 1979 בפילדלפיה, פנסילבניה וגדל על ידי אמו ננסי שעבדה עבור אוניברסיטת פנסילבניה. לאחר שנשר מהקולג’ ועבד כמוכר נעליים, הארט החל להופיע בסטנד-אפ במועדונים קטנים ובסופו של דבר הפך לאחד הקומיקאים המבוקשים במדינה.

הפריצה הגדולה של הארט הגיעה ב-2009 כשהוציא את ספיישל הסטנד-אפ הראשון שלו, “I’m a Grown Little Man”. הספיישל זכה להצלחה קריטית ומסחרית, ועזר להשיק את הקריירה של הארט כקומיקאי. במהלך השנים הבאות, הוא המשיך לטייל בארץ, להופיע מול קהל נמכר והוציא עוד כמה מבצעים קומיים.

המופע של קווין הארט ״I'm a little grown man״
המופע הקומי המפורסם ביותר של קווין הארט ״I’m a little grown men״

בנוסף לקומדיה הסטנדאפיסטית שלו, הארט עשה לעצמו שם גם בתעשיית הקולנוע. הוא עשה את הופעת הבכורה שלו בסרט “חיילי נייר” (2002) ומאז הופיע במספר סרטים פופולריים, ביניהם “תחשוב כמו גבר” (2012), “תתקשה” (2015) ו”ג’ומנג’י: ברוכים הבאים ל- ג’ונגל” (2017). הארט היה גם מפיק פורה, והפיק מספר תוכניות טלוויזיה וסרטים פופולריים.

הסגנון הקומי של הארט, המשלב הומור וכנות, הפך אותו לאחד הקומיקאים הפופולריים בעולם. הוא זכה במספר פרסים על עבודתו, כולל מספר פרסי BET ושני פרסי סרטי MTV. הוא גם הוכנס לרשימת הקומיקאים המרוויחים ביותר של פורבס מספר פעמים.

לסיכום, הקריירה של קווין הארט הייתה עדות לכישרונו ולעבודתו הקשה. הוא הפך לאחד הקומיקאים המצליחים והמשפיעים ביותר בדורו וממשיך לעורר השראה באחרים עם מותג ההומור הייחודי שלו. הוא הפך לשם דבר ונחשב כאחד הקומיקאים המצחיקים בעולם כיום.

ראשית הקריירה: סטנד-אפ

קווין הארט הוא שם שהפך לשם נרדף לקומדיה, בידור והצלחה. הארט, שנולד ב-6 ביולי 1979, בפילדלפיה, פנסילבניה, קם מההתחלה הצנועה והפך לאחד הקומיקאים המשפיעים ביותר בדורו. הוא מבדר את הקהל עם מותג ההומור הייחודי שלו כבר יותר משני עשורים, ואי אפשר להפריז בהשפעתו על עולם הקומדיה. במאמר זה, נחקור את ציוני הדרך של הקריירה המרשימה של הארט, כיצד הוא התחיל, והשפעותיו על הקומדיה.

קווין הארט  בסרט הסאטירי ״מת לצעוק 2״
קווין הארט בסרט הסאטירי ״מת לצעוק 2״ (2001)

הארט התחיל את דרכו בקומדיה בסוף שנות ה-90, והופיע בסטנד-אפ במועדונים קטנים ברחבי הארץ. הפריצה הגדולה שלו הגיעה ב-2009 עם יציאת הספיישל הקומדיה הראשון שלו, “I’m a Grown Little Man”. הספיישל זכה להצלחה קריטית ומסחרית, והוא עזר להשיק את הקריירה של הארט כקומיקאי. במהלך השנים הבאות, הוא המשיך לטייל בארץ, להופיע מול קהל נמכר והוציא עוד כמה מבצעים קומיים.

הסרטים הגדולים בהם כיכב

בנוסף לקומדיה הסטנדאפיסטית שלו, הארט עשה לעצמו שם גם בתעשיית הקולנוע. הוא עשה את הופעת הבכורה שלו בסרט “חיילי נייר” (2002) ומאז הופיע במספר סרטים פופולריים, ביניהם “תחשוב כמו גבר” (2012), “תתקשה” (2015) ו”ג’ומנג’י: ברוכים הבאים ל- ג’ונגל” (2017). הארט היה גם מפיק פורה, והפיק מספר תוכניות טלוויזיה וסרטים פופולריים.

פרסים והישגים מקצועיים

אחד מציוני הדרך המרכזיים בקריירה של הארט היה אירוח פרסי ה-BET לשנת 2011, שם זכה לשבחים רבים על הופעתו הקומית. לאחר מכן הגיעה סדרה של סיבובי הופעות קומיים מצליחים, כולל סיבוב ההופעות “צחוק על הכאב שלי” ב-2011 ו”מה עכשיו?” סיבוב הופעות בשנת 2016. סיורים אלה חיזקו את המוניטין של הארט כאחד הקומיקאים הפופולריים בעולם, ואי אפשר להפריז בהשפעתו על עולם הקומדיה.

הסגנון הקומי של הארט הוא שילוב ייחודי של הומור וכנות, והוא זיכה אותו במעריצים רבים ברחבי העולם. הוא זכה במספר פרסים על עבודתו, כולל מספר פרסי BET ושני פרסי סרטי MTV. הוא גם הוכנס לרשימת הקומיקאים המרוויחים ביותר של פורבס מספר פעמים.

אחד הדברים שמייחדים את הארט מקומיקאים אחרים הוא היכולת שלו להתחבר לקהל. הוא ידוע בזכות הקשר שלו וביכולתו להתמודד עם נושאים רציניים עם טוויסט קומי. הוא זכה לשבחים על יכולתו להפוך נושאים קשים לקומדיה מצחיקה, והשפעתו על הקומדיה הייתה משמעותית.

הקריירה של קווין הארט הייתה עדות לכישרונו ולעבודתו הקשה. הוא הפך לאחד הקומיקאים המצליחים והמשפיעים ביותר בדורו וממשיך לעורר השראה באחרים עם מותג ההומור הייחודי שלו. הוא הפך לשם דבר ונחשב כאחד הקומיקאים המצחיקים בעולם כיום. ההשפעה שלו על הקומדיה תורגש לאורך שנים, ומורשתו כאחד הגדולים תיזכר לדורות.

נדל”ן ובתים

בשנת 2012 קווין הוציא 1.99 מיליון דולר על בית בטרזנה, קליפורניה. הוא מכר את הבית הזה תמורת 2.75 מיליון דולר באמצע 2019. כיום ביתו העיקרי של קווין הוא אחוזה גדולה בתוך קהילה מגודרת בקלבאסאס, קליפורניה. הוא קנה את המגרש הבלתי מפותח בן 26 הדונם ב-2015 תמורת 1.35 מיליון דולר. במהלך השנתיים הבאות, הוא תכנן והמתין לאישור לבנות בית בנכס. לבסוף הוא קיבל אישור באפריל 2017 והמשיך להוציא 5 מיליון דולר על מתחם מדהים לחלוטין. הבית העיקרי בנכס הוא 9,600 רגל מרובע בסגנון הווילה הספרדית.

בעיות עם החוק

ב-14 באפריל, 2013 קווין הארט נעצר על חשד לנהיגה בשכרות לאחר שנצפה עם רכבו מבצע תנועות חשודות כמו זגזוגים ומעבר נתיבים לא רצוי ונבדק לכמות האלכוהול שבגופו. בזמן שנהג בשכרות הוא היה מיועד להתנגש באופן חזיתי במיכל דלק שבצידי הכביש. קווין הארט הועמד לדין ונשלח ל-3 שנות מאסר על תנאי עד ששוחרר בערבות כספית. בנוסף למקרה הזה ב-2019 בקליפורניה נפצע קווין הארט בתאונת דרכים ושוחרר לאחר 9 ימי אשפוז.

רכבו של קווין הארט לאחר התאונה
פלימות׳ ברקודה 1970, רכבו של קווין הארט לאחר התאונה

לפינת המיליונרים שלנו

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה