לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הרכבים הכי יקרים בעולם – 20 המכוניות הכי יקרות שיפתחו לכם את הפה מרוב יוקרה

תגיות
מכונית יקרה
קרדיט: by AlBargan is licensed under CC BY-ND 2.0.

1. הרכב הכי יקר בעולם- Bugatti La Voiture Noire

מחיר: 18.7 מליון דולר.

כרכב הכי יקר בעולם כיום, בוגאטי לה וואטור נואר היא מכונית סופר-ספורט מותאמת אישית שיוצרה על ידי חברת המכוניות הצרפתית בוגאטי. היא הושקה בשנת 2019 והיא אחת מהדגמים היוקרתיים והמיוחדים ביותר של בוגאטי.

לה וואטור נואר היא יצירת סוף הדור המותאמת אישית של בוגאטי והיא מבוססת על דגם השייטרון הקלאסי. רכב יוקרה זה מיוצר בעבודת יד ומיוצר במספר מוגבל של יחידות. השם “לה וויטור נואר” מתייחס למכונית השחורה, שהיא מראה מושך ומסתורי.

בראש הרשימה נמצאת בוגאטי יפהפייה זו. היא מתגאה במהירותה המרבית של 380 קמ״ש cתוך 2.5 שניות. טירוף שאין כמותו. את מפלצת זו רכש קונה אנונימי במחיר של 18.7 מיליון דולר לאחר מיסים.

Bugatti La Voiture Noire הרכב הכי יקר בעולם
מכונית הכי יקרה בעולם Bugatti La Voiture Noire (flickr,by Thesupermat is licensed under CC BY-SA 4.0.)

2. Pagani Zonda HP Barchetta

מחיר: 17 מיליון דולר.

פגאני זונדה HP ברקטה היא רכב סופר-ספורט מותאמת אישית שיוצרה על ידי חברת המכוניות האיטלקית פגאני. היא הופקה כחלק מסדרת “זונדה” המוכרת של פגאני והיא אחת מהמכוניות היוקרתיות והמבוקשות ביותר בעולם.

פנים וחוץ, הזונדה HP ברקטה מציגה עיצוב ייחודי ואגרסיבי, עם קווים חדים ואלמנטים אוויריים מתקדמים. המכונית מבוססת על דגם הזונדה הקלאסי, אך עברה שדרוגים ושיפורים משמעותיים. היא מופעלת על ידי מנוע V12 בנפח 6.0 ליטרים, שמסוגל לפיקוח הספק של כ-800 כוח סוס (PS) ומספק ביצועים דמויי רכבי מרשימים. המכונית גם משקפת יכולת התאוצה המרשימה שלה, מאפשרת להתאים מ-0 ל-100 קמ”ש (0-62 מייל בשעה) בזמן קצר מאוד.

המכונית השניה היקרה ביותר בעולם. מכונית מרהיבה זו מעוצבת ללא גג. מגיעה למהירות מרבית של 355 קמ״ש.

הדגם החזק והמהיר ביותר של  Zonda.

רכב יקר Pagani Zonda HP Barchetta
מכונית הכי יקרה בעולם Pagani Zonda HP Barchetta (by haberlerNET.net is marked with Public Domain Mark 1.0.)

צריכים ייעוץ משכנתה? תנו למקצוענים לטפל בזה, למידע נוסף כנסו לקישור

3. Rolls Royce Sweptail

מחיר: 13 מיליון דולר.

רולס-רויס סוויפטייל היא אחת ממכוניות היוקרה המותאמות אישית ביותר בעולם. היא יצור מיוחד שהושק בשנת 2017 על ידי רולס-רויס בתגובה לבקשת לקוח פרטי. המכונית נחשבת לתמרון של המימדים האישיים והיוקרתיים של רולס-רויס.

עיצוב הסוויפטייל מותאם במיוחד ללקוח המועצה, והתהליך של ייצור המכונית ארוך ומורכב. הסוויפטייל מציג קווים חלקים ומחודדים, עם פרטים יוקרתיים ואיכותיים. קורות הגוף של המכונית עוצבו בקפידה, והיא משלבת מראה קלאסי ומודרני באופן מרהיב.

דגם מרהיב זה הוזמן במקור בשנת 2013 עבור מומחה ליאכטות ומטוסי על שאת זהותו רולס רויס מסרבת לגלות.

ב2017 בהופעה הבכורה שלה, נחשבה בשנה זו למכונית היקרה ביותר בעולם. מהירותה המקסימלית היא 250 קמ״ש.

הרכב הכי יקר בעולם Rolls Royce Sweptail
מכונית הכי יקרה בעולם Rolls Royce Sweptail (flickr,by Изяслав Абрамович is licensed under CC BY-SA 4.0.)

4. Bugatti Centodieci

בוגאטי צנטודיצ’י היא מכונית סופר-ספורט מוגבלת במגבלת יחידות שיוצרה על ידי חברת המכוניות הצרפתית בוגאטי. היא הושקה בשנת 2019 והיא מכונית יוקרה בעבודה יד המיועדת לחגוג את 110 שנה להקמת חברת בוגאטי ולכבוד הדגם האיקוני שלהם, ה-EB110.

מפלצת זו נחשבת למתנת יום ההולדת ה110 של בוגאטי. ייצורה הוגבל ל-10 יחידות במחיר של 8 מליון דולר כל אחת (9 מליון דולר לאחר מס).

מהירות מקסימלית: 380 קמ״ש.

מחיר: 9 מיליון דולר.

מכונית הכי יקרה בעולם Bugatti Centodieci
מכונית הכי יקרה בעולם Bugatti Centodieci (flickr,by www.wbayer.com – www.facebook.com/wbayercom is marked with CC0 1.0.)

5. Mercedes Benz Maybach Exelero

מחיר: 8 מיליון דולר.

מרצדס-בנץ מייבאך אקסלרו היא מכונית סופר-ספורט מותאמת אישית שהופקה על ידי חברת המכוניות הגרמנית מרצדס-בנץ. היא הושקה בשנת 2004 והיא אחת מהמכוניות היוקרתיות והמיוחדות ביותר של מרצדס-בנץ ובעלת מראה ייחודי, מכונית הספורט המרהיבה הזו מגיעה עם ארבע מושבים ותכונות של ביצועים גבוהים- מנוע כפול טורבו.V12.

בעל מהירות מרבית של 351 קמ״ש.

מכונית הכי יקרה בעולם Mercedes Benz Maybach Exelero
מכונית הכי יקרה בעולם Mercedes Benz Maybach Exelero (flickr by aj82 is licensed under CC BY-SA 2.0., )

רוצים לדעת איזה סוגי NFT קיימים? כנסו לקישור למידע מורחה על הנושא

6.Bugatti Divo – בוגאטי דיבו

מחיר: 5.8 מליון דולר.

הספורטיבית היפהפייה הזו מגיעה בשילוב צבעים של שחור-תכלת ולגמרי תופסת את ההצגה. היא נקראת על שמו של נהג המירוצים הצרפתי אלברט דיבו, אשר הביא ניצחון עבור בוגאטי במירוץ טארגה פלוריו. מכונית זו מוגבלת ל-40 יחידות.

מהירותה המרבית מגיעה ל236 קמ״ש, ולטענת בוגאטי זוהי המכונית המהירה ביותר שאי-פעם ייצרה.

מכונית הכי יקרה בעולם Bugatti Divo
מכונית הכי יקרה בעולם Bugatti Divo (flicker by Alexaby Alexandre Prevot is licensed under CC BY-SA 2.0.)

7. Pagani Huayra Imola – פגאני הויארה

מחיר: 5.4 מליון דולר.

פגאני הויארה היא מכונית סופר-ספורט שיוצרה על ידי חברת המכוניות האיטלקית פגאני. היא הושקה בשנת 2020 והיא אחת מהדגמים המיוחדים של פגאני.

הוירה אימולה מבוססת על הוירה הבסיסית של פגאני, אך עברה שדרוגים משמעותיים. היא מופעלת על ידי מנוע V12 בנפח 6.0 ליטרים, שמפיק הספק של כ-827 כוח סוס (PS). עם משקל קל יחסית, הוירה אימולה מתקרבת ליחס יחס יחיד לכוח מרשים עם ביצועים.

כסופה מרהיבה זו מוגבלת לחמש יחידות בלבד.

מכונית הכי יקרה בעולם Pagani Huayra Imola
מכונית הכי יקרה בעולם Pagani Huayra Imola (flicker by Justin Chan Photography is licensed under CC BY-ND 2.0.)

8. Koenigsegg CCXR Trevita – קונינסנג CCXR טרוויטה

מחיר:4.8 מליון דולר.


קוניגסג CCXR טרוויטה היא מכונית סופר-ספורט משופרת שיוצרה על ידי חברת המכוניות השוודית קוניגסג. היא הושקה בשנת 2009 והיא אחת מהדגמים המיוחדים והמוגבשים של קוניגסג.

CCXR טרוויטה מבוססת על דגם ה-CCX של קוניגסג, אך עברה שדרוגים משמעותיים. היא מופעלת על ידי מנוע V8 תוצרת קוניגסג בנפח 4.8 ליטרים, שמפיק הספק מרשים עם יתרון ביצועים של כ-1,004 כוח סוס (PS). יחד עם יכולת התאוצה המדהימה, היא מגיעה למהירות מרבית של כ-410 קמ”ש (254 מייל בשעה).

בתחילת דרכה הייתה אמורה להיות מוגבלת לשלוש יחידות, אך בשל כך שעלות הייצור שלה הייתה כל כך יקרה, הוגבל בסופו של יום ייצורה לשתי יחידות.

מכונית הכי יקרה בעולם Koenigsegg CCXR Trevita
מכונית הכי יקרה בעולם Koenigsegg CCXR Trevita (flicker by Daniel 5tocker, cc)

9. +Bugatti Chiron Super Sport 300

מחיר: 4 מליון דולר.

בוגאטי שירון סופר + ספורט 300 היא מכונית סופר-ספורט שפותחה על ידי חברת המכוניות הצרפתית בוגאטי. היא מבוססת על הדגם הבסיסי של בוגאטי שירון, אך עברה שדרוגים מרשימים עם יתרון ביצועים ושדרוגים אינטרנליים כדי להגיע למהירות מקסימלית מרשימה עם יתרון ביצועים רשמית של 304 מייל בשעה (490 קמ”ש), מה שהפך אותה לאחת ממכוניות הכביש המהירות ביותר בעולם.

יפהפייה זו הוגבלה ל30 יחידות ייצור ונכון לעכשיו כל הדגמים נמכרו.

מכונית הכי יקרה בעולם +Bugatti Chiron Super Sport 300
מכונית הכי יקרה בעולם +Bugatti Chiron Super Sport 300 (flicker by Alexandre Prevot is licensed under CC BY-SA 2.0.))

10. Lamborghini Veneno Roadster – ווננו רודסטר

מחיר: 3.7 מיליון.

למבורגיני וננו רואדסטר היא מכונית סופר-ספורט שיוצרה על ידי חברת המכוניות האיטלקית למבורגיני. היא הושקה בשנת 2013 והיא אחת מהדגמים המיוחדים ביותר של למבורגיני.

למבורגיני וננו רואדסטר היא מכונית דגם מוגבלת שהופקו רק תשע יחידות בעולם. היא מופעלת על ידי מנוע V12 בנפח 6.5 ליטרים שמפיק הספק מרשים עם יתרון ביצועים של כ-740 כוח סוס (PS). היכולת התאוצה המדהימה שלה מאפשרת להתקשור מ-0 ל-100 קמ”ש (0-62 מייל בשעה) בפחות מ-2.9 שניות, ומהירות מרבית של כ-355 קמ”ש (220 מייל בשעה).

ונו פירושו בספרדית רעל, ואכן דגם זה הוא בין היציאות הקטלניות של למבורגיני. דגם זה נוצר על-מנת לחגוג ללמבורגיני 50 שנות עבודה וקיום.

רכב יקר מספר 10 Lamborghini Veneno Roadster
מכונית הכי יקרה בעולם Lamborghini Veneno Roadster (flicker  by DJANDYW.COM is licensed under CC BY-SA 2.0.)

היום ישנם הרבה מדינות שאפשר להשקיע אך בטומי זאת אחד המדינות שההשקעות שמה הולכות טוב. למידע מורחב כנסו למאמר הבא

11. Lamborghini Sian: למבורגיני סיאן

מחיר: 3.6 מליון דולר.

למבורגיני סיאן היא מכונית סופר-ספורט מדהימה שמובהקת בעיצובה המרהיב והטכנולוגיות המתקדמות שלה. היא מציעה מנוע V12 בנפח 6.5 ליטרים, שמשתלב עם מנוע חשמלי, לסך הכול 819 כוח סוס והתאוצה מ-0 ל-100 קמ”ש בפחות מ-2.8 שניות. סיאן עוצבה כדי להתרשמות את העין עם קווים אגרסיביים, פרטים מודרניים וסגנון מרתק. היא מיוחדת בכך שהיא הדגם הראשון של למבורגיני שמשתמש בטכנולוגיית היברידית, מקשה על הסבירות לראות מכונית סופר-ספורט כה מתקדמת ומובהקת.

סופר רכב זה מוגבל לייצור של 63 רכבים, שנכון להיום כולם נמכרו. מכונית זו נחשבת למכונית החשמלית הראשונה שלמבורגיני מכרה אי-פעם.

מכונית הכי יקרה בעולם Lamborghini Sian
מכונית הכי יקרה בעולם Lamborghini Sian ( flicker by Autoviva.com is licensed under CC BY 2.0.)

12. McLaren P1 LM – מקלארן

מחיר: 3.6 מיליון דולר.

מקלארן P1 LM היא מכונית סופר-ספורט המבוססת על מקלארן P1. היא נחשבת לאחד מדגמי המכוניות המוגברות והמיוחדות ביותר שמקלארן הפיקה. ה P1 LM יצאה לאור במסגרת שיתוף פעולה בין מקלארן וחברת Lanzante Motorsport, שהתמחתה בשדרוג ושיפור מכוניות סופר-ספורט.

מבחינת המנוע, מקלארן P1 LM מצוידת במנוע V8 תוצרת מקלארן בנפח 3.8 ליטרים. המנוע כולל שני טורבו-ג’טים ומנוע חשמלי, כל אחד מהם מספק מתח נוסף למנוע הבנזין. המנוע מפיק הספק מרשים יתרון ביצועים של כ-986 כוח סוס (PS) ו-1,100 ניוטון-מטר של עוצמת סיבוב.

מוגבלת לשישה דגמים, כאשר חמישה נמכרו והשישית מיועדת למטרות מחקר ופיתוח. מגיעה למהירות מרבית של 345 קמ״ש.

רכב יקר McLaren P1 LM
מכונית הכי יקרה בעולם McLaren P1 LM (flicker by THE SMADE JOURNAL is licensed under CC BY 2.0.)

13. Pagani Huayra BC – פגאני הויארה

מחיר: 3.5 מליון דולר.

פגאני הואירה BC היא מכונית סופר-ספורט שמיוצרת על ידי חברת המכוניות האיטלקית פגאני. היא הושקה בשנת 2016 והיא אחת מהדגמים המתקדמים והמתקדמים ביותר של פגאני הואירה.

מודל ה-BC מבוסס על ההואירה הרגילה, אך עבר שדרוגים מרשימים עם יתרון ביצועים בשביל לשפר את ביצועי המכונית ולהגביר את יכולת התמרון שלה. המנוע V12 בנפח 6.0 ליטרים תוצרת מרצדס-בנץ’ משופר ומפיק הספק מרשים עם יתרון ביצועים של כ-800 כוח סוס (PS) ו-1,100 ניוטון-מטר של עוצמת סיבוב.

בעלת דלתות נפתחות לרוחב, ותיבת 7 הילוכים חדישה ומגיעה למהירות מרבית של 383 קמ״ש.

מכונית הכי יקרה בעולם Pagani Huayra BC
מכונית הכי יקרה בעולם Pagani Huayra BC (flicker by Benoit cars, cc)

14. Lykan Hypersport – לייקן הייפר-ספורט

מחיר: 3.4 מיליון דולר.

ליקאן הייפרספורט מוגדרת כאחת ממכוניות הסופר-ספורט המפוארות ביותר בעולם. היא מצוידת במנוע V6 בנפח 3.8 ליטרים שמוגבר בקולאבורציה עם רוביין ברוסט.

המנוע מייצר הספק של כ-780 כוח סוס (PS) והוא משולב עם מערכת טורבו כפולה ומערכת חשמלית לתמיכה נוספת בביצועים. תוצאת כל זאת היא יכולת התאוצה המדהימה של היקום, שבמינון הנכון יכולה להשיג מהירות מהירות של 0-100 קמ”ש (0-62 מייל בשעה) בפחות מ-2.8 שניות ומהירות מרבית המגיעה לכ-385 קמ”ש (240 מייל בשעה).

הרכב המטורף הזה מגיע למהירות מרבית של 385 קמ״ש.

מכונית הכי יקרה בעולם Lykan Hypersport
מכונית הכי יקרה בעולם Lykan Hypersport (flicker by automobileitalia, cc)

15. Bugatti Veyron – בוגאטי ווירון

בוגאטי ויירון היא מכונית סופר-ספורט מובהקת שיוצרה על ידי חברת המכוניות הצרפתית Bugatti Automobiles. הוא הושק לראשונה בשנת 2005 והוא ידוע בזכות ביצועיו המדהימים ומהירותו המרשימה ויתרון ביצועים.

מחיר: 3.3 מיליון דולר.

דלמטית מרהיבה מסוגה הנחשבת לאחת המכוניות המהירות בעולם.

סופר רכב זה הוא בעל יכולת הגעה למהירות מרבית של 253 קמ״ש.

מכונית הכי יקרה בעולם Bugatti Veyron
מכונית הכי יקרה בעולם Bugatti Veyron (flicker by Autoviva.com,cc)

מה צריך לדעת על רפורמת ביטוח בריאות? למידע המלא לחצו על הקישור

16. Bugatti Chiron Pure Sport

בוגאטי שירון פיור ספורט היא רכב סופר ספורט אולטימטיבי שמיוצר על ידי חברת המכוניות הצרפתית Bugatti Automobiles. היא הושקה לראשונה בשנת 2020 והיא אחת מגרסאות הספורט המתקדמות והמוגברות של Bugatti Chiron.

מחיר: 3.3 מיליון דולר.

מוגבלת לייצור של 60 יחידות.

מכונית הכי יקרה בעולם Bugatti Chiron Pur Sport
מכונית הכי יקרה בעולם Bugatti Chiron Pur Sport (flicker by Automotive Rhythms is licensed under CC BY-NC-ND 2.0.)

17. Ferrari Pininfarina Sergio

מחיר: 3 מיליון דולר.

יפהפייה זו הוגבלה לשישה יחידות ייצור שכולן נמכור ע״י איילי הון. רכב זה הוא מחווה ליו״ר החברה לשעבר ולסרג׳יו פינינפארינה, מעצב הרכב האגדי המנוח.

מכונית הכי יקרה בעולם Ferrari Pininfarina Sergio
מכונית הכי יקרה בעולם Ferrari Pininfarina Sergio (flicker by RGT3 Pics is licensed under CC BY-NC-ND 2.0.)

18. Koenigsegg Jesko – קונינסג יסקו

מחיר: 2.8 מיליון דולר.

קוניגסג יסקו היא אחת מהמכוניות המהירות והמתקדמות ביותר בעולם. היא מציעה עיצוב מדהים וביצועים מרהיבים שהופכים אותה לפנטזיה של חובבי המרוצים. היסקו הוא היצירה המתקדמת ביותר של קוניגסג, המותג השוודי הבריטי לרכבים סופר-ספורט.

מכונית הכי יקרה בעולם Koenigsegg Jesko
מכונית הכי יקרה בעולם Koenigsegg Jesko (flicker by Alexander Migl is licensed under CC BY-SA 4.0.)

19. La Ferrari FXX K

לה פרארי FXX K היא גרסה מותאמת למרוצים של מכונית הסופר-ספורט לה פרארי LaFerrari. היא הותאמה במיוחד לשימוש במסלולים סגורים ותוכננה למתקדמים ביותר שבין לקוחות לה פרארי. ה-FXX K הופקה במסגרת תוכנית “XX” של לה פרארי.

מחיר: 2.7 מיליון דולר.

סופר רכב הזה מגיע למהירות מרבית של 350 קמ״ש.

מכונית הכי יקרה בעולם La Ferrari FXX K
מכונית הכי יקרה בעולם La Ferrari FXX K (flicker by automobileitalia is licensed under CC BY 2.0.)

20. Aston Martin Valkyrie – אסטון מארטין ואלקיר

מחיר: 2.6 מיליון דולר.

אסטון מרטין ואלקיר היא מכונית סופר-ספורט המיוצרת על ידי חברת המכוניות הבריטית אסטון מרטין, בשיתוף פעולה עם צוות פורמולה 1 של רד בול. היא מיועדת להיות הגרסה המתקדמת ביותר ושל אסטון מרטין, והיא מציעה עיצוב ריבועי וביצועים מרהיבים.

ולסוף הרשימה מגיעה אומנות זו שהיא תוצר של מס׳ יצרנים. רכב זה הוגבל ל-150 יחידות ייצור.

היא פותחה כמקורה כמכונית מסלול, וזכתה לתואר המכונית חוקית-רחוק המהירה ביותר בעולם.

מכונית הכי יקרה בעולם Aston Martin Valkyrie
מכונית הכי יקרה בעולם Aston Martin Valkyrie (flicker by Vauxford is licensed under CC BY-SA 4.0.)

לסיכום

יוקרה, היא לעתים נראית לנו מיותרת וראוותנית מדי. מאין משהו שאנחנו לא צריכים ואולי רק יכולים לחלום עליו. האם זה באמת מה שיגאל אותנו ויאפשר לנו חיים יותר מאושרים וקלים? מובן שאי אפשר באמת לדעת והכל מאוד תלוי השקפת עולם בסופו של יום, אלה הם רכבים היקרים ביותר בעולם כיום, אבל בואו, עדיף לבכות בבוגאטי (:

רוצים לקרוא עוד על הנושאים הקשורים לכסף, יוקרה וסלבס? כנסו לקישור הבא

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה