לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Adam sandler net worth- כמה שווה אדם סנדלר

תגיות
Credit by: MTV International is licensed under CC BY 3.0.

חיים מוקדמים

adam sandler net worth – אדם סנדלר נולד ב-9 בספטמבר 1966 בברוקלין, ניו יורק. המשפחה עברה למנצ’סטר, ניו המפשייר כשאדם היה בן שש. הוא למד בבית הספר לאמנויות טיש של אוניברסיטת ניו יורק, שם סיים את לימודיו בשנת 1988. אדם התחיל לשחק בצורה מקצועית לפני שסיים את לימודיו, והופיע בקמיע ב-The Cosby Show ובתוכנית המשחקים של MTV Remote Control. לאחר שסיים את לימודיו הוא החל לקבל תפקידי קולנוע ספורדיים בסרטים כמו Going Overboard מ-1989.

בערך בזמן הזה הוא החל להופיע בסטנד אפ ברחבי הארץ. אושיית Saturday Night Live Weekend Update הבחין בו, דניס מילר, לאחר הופעה בלוס אנג’לס. מילר המליץ ​​על סנדלר ליוצר/מפיק בפועל של SNL, לורן מייקלס. בשנת 1990 אדם התקבל לעבודה כסופר ב-SNL. הוא הצטרף כחבר שחקנים בשנה שלאחר מכן ועד מהרה התפרסם בשל מגוון דמויות.

בעונת החוץ, אדם המשיך להופיע בסרטים. הוא הופיע בסרט Coneheads משנת 1993 ובסרט Airheads משנת 1994. ב-1995 הוא כיכב במה שהיה המיזם הראשון שלו בכיכובו, בילי מדיסון הקלאסי שבקרוב. בילי מדיסון היה להיט מפתיע, והרוויח 26 מיליון דולר בתקציב של 10 מיליון דולר.

כמו כן בשנת 1995, אדם וחבר השחקנים כריס פארלי פוטרו שניהם מ-SNL. זה היה בלתי צפוי ולא מוסבר על ידי המפיקים, אבל הצד החיובי, הם התפנו לקריירה קולנועית במשרה מלאה.

במהלך העשור הבא, אדם הופיע במספר קומדיות נוספות של סנדלר שבקרוב יהיו קלאסיות, כולל גילמור שמח, זמר החתונה, נער המים, אבא גדול, ניקי קטן, מר מעשים, 50 דייטים ראשונים והחצר הארוכה, למנות רק כמה. הוא גם התרחק מקומדיה עם תפקידים בסרטים כמו Spanglish ו-Punch-Drunk-Love.

אדם כתב והפיק גם רבים מהסרטים הללו.

באמצעות חברת ההפקה Happy Madison שלו, אדם הפיק כמה סרטים שלא הופיע בהם כלל, בעיקר זיכיונות לחברים רוב שניידר, דיוויד ספייד וניק סווארדסון.

adam sandler net worth – מה השווי הנקי של אדם סנדלר, השכר והרווחים מהקריירה?

אדם סנדלר הוא שחקן, קומיקאי ומפיק אמריקאי שיש לו שווי נקי של 440 מיליון דולר. אדם סנדלר זכה לראשונה לתהילה לאומית כחבר שחקנים בסאטרדיי נייט לייב לפני שעשה את הקפיצה להוליווד. בנקודות שונות במהלך הקריירה שלו, אדם היה הבדרן בעל השכר הגבוה ביותר בעולם. עד היום הוא מרוויח בקלות 50-60 מיליון דולר בשנה מהמאמצים השונים שלו. זה מספיק כדי להפוך אותו לאחד השחקנים העשירים בעולם, אבל הוא עדיין רחוק מלהיות אחד האנשים העשירים בעולם!

adam sandler net worth – שכר פר סרט

היום אדם סנדלר כנראה מפורסם בשני דברים; לעשות סרטים מצחיקים ולקבל הרבה כסף כדי ליצור את הסרטים האלה. באמצעות המשחק וההפקה שלו, סנדלר הצליח לדרוש כמה מהשכר הגבוה ביותר בעסקי הבידור. הוא אחד הכוכבים הכי בנקאיים בהוליווד ומרוויח באופן עקבי 25+ מיליון דולר לסרט בתוספת אחוזים מובטחים מהרווחים הגולמיים של הפרויקט (בניגוד לקיצוץ הסטנדרטי יותר של רווחי נטו).

אדם סנדלר כיכב ביותר מ-50 מהדורות אולפן גדולות מאז שעזב את Saturday Night Live. הוא הרוויח לפחות 20 מיליון דולר עבור בערך 20 מהסרטים האלה. זה לבדו הוא 400 מיליון דולר ברווח לפני מס.

תלושי שכר בולטים

אדם הרוויח 1.7 מיליון דולר עבור בילי מדיסון מ-1995 ו-2.5 מיליון דולר עבור Bullet Proof מ-1996. ב-1999 הוא הרוויח 8 מיליון דולר עבור Big Daddy. ביג דדי הרוויח יותר מ-230 מיליון דולר מתקציב של 36 מיליון דולר. כשהוא רוכב על ההצלחה הזו, אדם חתם על עסקה כוללת משתלמת עם Sony Pictures שזיכה אותו בשכר בסיס של 20 מיליון דולר לסרט בתוספת 20-25% מהרווח הגולמי של הסרט.

לדוגמה, כשאדם כיכב בסרט ניהול כעס מ-2003, הוא הרוויח 25 מיליון דולר פלוס 25% מהברוטו. כשהכל נאמר ונעשה, הבונוס של אדם היה 37.5 דולר, מיליון דולר עבור משכורת כוללת של לפחות 60 מיליון דולר.

עסקת נטפליקס

ב-2014 חתם אדם על הסכם הפקה של 250 מיליון דולר לארבעה סרטים עם נטפליקס. ב-2017 הוא חידש את העסקה לארבעה סרטים נוספים. למרות שקיבלו ביקורות נוראיות, סרטי נטפליקס של אדם שודרו יותר מ-500 מיליון שעות מאז 2014.

בין יוני 2016 ליוני 2017, אדם הרוויח 50 מיליון דולר. בין יוני 2017 ליוני 2108 הוא הרוויח 40 מיליון דולר. בין יוני 2018 ליוני 2019, אדם הרוויח 60 מיליון דולר.

נדל”ן

אדם ומשפחתו מחזיקים במספר בתים מרשימים ברחבי הארץ. ב-2004 הם שילמו 13 מיליון דולר עבור אחוזה בשכונת פסיפיק פאליסאדס בלוס אנג’לס. הוא קנה את הבית מקורט ראסל וגולדי הון. ב-2001 הוא הוציא 3.1 מיליון דולר על בית על חוף הים במאליבו. נכסים אחרים בקליפורניה כוללים דירה בבניין סיירה טאורס של מערב הוליווד, בית בברנטווד ובית בקלבסאס. ובאוקטובר 2022 שילמו בני הזוג סנדלר 4.1 מיליון דולר עבור אחוזה נוספת בפסיפיק פאליסאדס.

מחוץ לקליפורניה בני הזוג סנדלר הם בעלי בתים בהוואי, ניו יורק, לונג איילנד ומנצ’סטר, ניו המפשייר.

בסך הכל, תיק הנדל”ן של אדם סנדלר שווה ככל הנראה 50-60 מיליון דולר.

לפינת המיליונרים שלנו לחצו כאן

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה