לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Kim Kardashian Net Worth – מה השווי של קים קרדשיאן?

תגיות
credit by: Eva Rinaldi Celebrity Photographer is licensed under CC BY-SA 2.0.

קים קרדשיאן היא כוכבת ריאליטי אמריקאית, דוגמנית, יזמית ודוברת בעלת שווי נקי של 1.4 מיליארד דולר. קים קרדשיאן היא אחת הסלבריטאים המפורסמים והעשירים ביותר על פני כדור הארץ. בשנה נתונה, קים מרוויחה 50-80 מיליון דולר בין המאמצים השונים שלה לבין האימפריה הצומחת.

בין יוני 2018 ליוני 2019, קים הרוויחה 72 מיליון דולר ממאמציה השונים ולאחר מכן בין יוני 2019 ליוני 2020 היא הרוויחה 50 מיליון דולר. לזמן מה, חלק גדול מהרווחים השנתיים של קים הגיע הודות לעסקאות רישוי ותמיכה. לדוגמה, היא הרוויחה הון קטן מתמלוגים שהפיק משחק הנייד “קים קרדשיאן: הוליווד”. המשחק הורד בסופו של דבר יותר מ-60 מיליון פעמים והניב הכנסות של 200 מיליון דולר. קים שומרת על 28% מהכסף שנוצר על ידי האפליקציה עד היום. מחוץ לאפליקציה לנייד, הרווחים השנתיים של קים מגיעים מהמלצות, דמי הופעה, משכורת ריאליטי וחסויות אינסטגרם בתשלום. יש לה גם קו מוצרי שיזוף וקו בגדים ב-Sears.

KKW Beauty Line, שהושק בשנת 2017, מייצר כיום יותר מ-100 מיליון דולר בהכנסות ברוטו. ביוני 2020 מכרה קים 20% ממניות KKW Beauty Line תמורת 200 מיליון דולר, והעריכה את החברה כולה במיליארד דולר. כתוצאה מסבב הגיוס, השווי הנקי של קים גדל ל-900 מיליון דולר על פי הערכות CNW.

ב-2019 היא גייסה 5 מיליון דולר מחברת ההון סיכון Imaginary Ventures כדי להשיק קו של בגדי עיצוב בשם Skims. בשנת 2021 גייסה סקימס 154 מיליון דולר לפי שווי של 1.6 מיליארד דולר. גם לאחר סבב הגיוס המאסיבי, קים נשארה בעלת הרוב.

חיים אישיים

קים קרדשיאן היא שם מוכר בכל בית, הידועה בזכות תוכנית הריאליטי שלה “הקרדשיאנס”, בעסקים המצליחים שלה ובחוש האופנתי האייקוני שלה. אבל מעבר לתהילה, לקים יש חיים אישיים עשירים שהתפתחו עם השנים.

קים נולדה בלוס אנג’לס בשנת 1980 לרוברט וקריס קרדשיאן. הוריה היו ידועים בעיר, כאשר אביה היה עורך דין ואמה מנהלת את הבוטיק של משפחתם. קים גדלה במשפחה מלוכדת עם אחיה קורטני, קלואה ורוב.

לאחר גירושיהם של הוריה, קים גרה עם אמה ואחיה, אך היא בילתה גם עם אביה, שהיה גורם מרכזי בגידולה. קים אמרה שאביה החדיר בה מוסר עבודה חזק מגיל צעיר ושהוא תמיד עודד אותה ללכת בעקבות חלומותיה.

בשנות ה-20 המוקדמות לחייה, קים עבדה כעוזרת אישית של פריס הילטון והתפרסמה באורח החיים החברתי שלה. בסופו של דבר היא מצאה הצלחה כאשת עסקים, והשיקה מספר עסקים מצליחים, כולל קו קוסמטיקה משלה, KKW Beauty, וקו בגדי הגזרה שלה, Skims.

קים ידועה גם בחייה האישיים, כולל נישואיה בן 72 הימים לשחקן הכדורסל קריס האמפריז, ונישואיה הבאים לראפר קניה ווסט. לקים ולקניה יש ארבעה ילדים משותפים: נורת’, סיינט, שיקגו ומזמור.

קים הייתה פתוחה לגבי המאבקים שלה כאם, כולל הניסיון שלה עם רעלת הריון והחלטתה להשתמש בפונדקאית להריונות השלישי והרביעי שלה. למרות האתגרים הללו, קים מסורה למשפחתה ולעתים קרובות חולקת איתם הצצות מחייה ברשתות החברתיות.

בשנים האחרונות, קים הפכה לתומכת קולנית לרפורמה במשפט הפלילי, כשהיא משתמשת במצע שלה כדי להעלות את המודעות לנושאים ופועלת לעזור לאלו שנפגעו מהמערכת. היא גם הפכה לסטודנטית למשפטים ופועלת לקראת הפיכתה לעורכת דין.

לסיכום, קים קרדשיאן היא יותר מסתם כוכבת טלוויזיה בריאליטי; היא אשת עסקים מצליחה, אם מסורה, ודורשת למטרות חשובות. היא התגברה על אתגרים אישיים והשתמשה בתהילתה כדי להשפיע לטובה על העולם.

קריירה

קים קרדשיאן היא אישיות בידור ויזמית מוכרת בעולם. מההתחלה המוקדמת שלה כעוזרת האישית של פריס הילטון ועד למעמדה הנוכחי כאשת עסקים מצליחה וכוכבת ריאליטי, הקריירה של קים הייתה רכבת הרים של שיא ושפל. הנה מבט מקרוב על הקריירה שלה וכיצד היא זכתה לתהילה.

עלייתה של קים לתהילה החלה עם הופעתה בתוכנית הריאליטי “Keeping Up with the Kardashians”, ששודרה לראשונה בשנת 2007. התוכנית עקבה אחר חייה של משפחת קרדשיאן-ג’נר, וקים הפכה במהרה לאחת הכוכבות הבולטות שלה. אישיותה, סגנונה ויופיה הייחודיים כבשו את הקהל, והמופע הפך לתופעה תרבותית.

בנוסף לריאליטי, קים עשתה לעצמה שם גם כאייקון אופנה. החוש האופנתי והיופי שלה הפכו מהר מאוד לנושא דיון, והיא נודעה בתלבושות הנועזות, המחבקות לגוף ובמראה המדהים שלה. היא גם השיקה כמה מיזמי אופנה ויופי מצליחים, כולל קו הקוסמטיקה שלה KKW Beauty, קו בגדי הגזרה של Skims וקולקציית הבשמים שלה.

המיזמים העסקיים של קים אינם מוגבלים לאופנה ויופי. היא גם הייתה מעורבת במיזמי נדל”ן שונים, כולל היפוך בתים ופיתוח נכסים. היא גם הייתה שחקנית מפתח בתעשיית המשחקים הניידים, כשהמשחק שלה “קים קרדשיאן: הוליווד” הפך לאחד המשחקים הפופולריים מסוגו.

התהילה וההצלחה של קים לא הגיעו ללא מחלוקת. דמותה הציבורית ודעותיה הבוטות עוררו לעתים ביקורת, וגם חייה האישיים היו מושא לבדיקה רבה. למרות זאת, קים הצליחה לשמור על קהל מעריצים חזק ולהמשיך להיות שחקן מרכזי בתעשיית הבידור.

ההשפעה של קים היא מעבר לבידור ועסקים בלבד. בשנים האחרונות היא הפכה לתומכת קולנית לרפורמה במשפט הפלילי, תוך שהיא משתמשת במצע שלה כדי להעלות את המודעות לנושאים ופועלת לסייע לנפגעים מהמערכת. היא גם הפכה לסטודנטית למשפטים ופועלת לקראת הפיכתה לעורכת דין.

המסע של קים היה עדות לעבודתה הקשה ולנחישותה. היא הוכיחה שהיא יותר מסתם כוכבת ריאליטי בטלוויזיה, ושההצלחה שלה היא לא רק תוצאה של התהילה של משפחתה. היא לקחה את הקריירה שלה בידיה והפכה אותה למשהו שהיא יכולה להיות גאה בו.

לסיכום, הקריירה של קים קרדשיאן הייתה מסע של גילוי עצמי, עבודה קשה ונחישות. מההתחלה המוקדמת שלה כעוזרת אישית ועד למעמדה הנוכחי כאשת עסקים מצליחה, אייקון אופנה ועורכת דין

קים עשתה לעצמה שם והשאירה חותם בל יימחה על תעשיית הבידור. המסע שלה הוא עדות לכוחה של ההתמדה ולחשיבות של מעקב אחר החלומות.

נדל”ן

בשנת 2013 שילמה קים 9 מיליון דולר עבור אחוזה בשכונת בל אייר בלוס אנג’לס. היא וקניה הוציאו כמה מיליונים על שדרוגים משמעותיים והתגוררו בבית הזה בזמן שנכס Hidden Hills שלהם היה בפיתוח. בשנת 2017 מכרה קים את בית בל אייר תמורת 18 מיליון דולר.

מקום מגוריה העיקרי של קים מאז אוגוסט 2014 הוא אחוזה גדולה הממוקמת בתוך קהילה מגודרת בהידן הילס, קליפורניה. קים וקניה קנו את הבית מרופא תמורת 20 מיליון דולר. הרופא קנה את הבית מליסה מארי פרסלי ב-2010 תמורת 5 מיליון דולר.

קים וקניה המשיכו לבלות את השנתיים הבאות בשיפוץ מלא. לרוע המזל קניה לא היה מרוצה מהמוצר הסופי ב-2016 אז הם התחילו מחדש מאפס. במהלך שתי עסקאות ב-2019, הם קנו נכסים סמוכים כדי להביא את טביעת הרגל שלהם ל-7.5 דונם. הבית כולל שתי בריכות שחייה, שני מכוני ספא, כרם פרטי, מגרש כדורסל בגודל מלא ואחוזה שנבנתה בהזמנה אישית.

בשנת 2018 הם נאלצו להתפנות כאשר שריפה התקרבה בחוסר נוחות לרכושם. למרבה המזל, קים וקניה היו מנויים לתוכנית ביטוח שכללה כיסוי של לוחמי אש פרטיים. לא רק שהכבאים הצילו את אחוזתם, על חשבון קים וקניה נחסכה כל השכונה.

בספטמבר 2021 שילמה קים לקניה 23 מיליון דולר כדי להעביר את הנכס באופן רשמי על שמה. בערך 3 מיליון דולר מהסכום הזה הועברו לתכולת הפנים של הבית.

בספטמבר 2022 שילמה קים 70 מיליון דולר עבור נכס בגודל 3 דונם במאליבו שהיה שייך פעם לסינדי קרופורד ורנד גרבר.

לפינת המיליונרים שלנו

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה