לוגו מגזין הפיננסי
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

טויוטה בציון דרך אבן חשובה עם ייצור המכונית ה-300 מיליון מאז 1937

תגיות
טויוטה מציינת דרך אבן חשובה עם ייצור המכונית ה-300 מיליון שלה מאז 1937
קרדיט: טויוטה

טויוטה היא היצרנית הגדולה ביותר בעולם, והיא יצרה את המכונית ה-300 מיליון שלה באוקטובר 2023. היא החלה את הדרך שלה ב-1935, כשהיא הייתה חלק מחברת טויודה שעסקה בייצור נולים לטקסטיל. המכונית הראשונה שהיא יצרה הייתה המשאית G1, שהייתה הבסיס לפיתוח דגמים נוספים. ב-1937, החברה הפכה לטויוטה מוטור קורפוריישן, והתמקדה בייצור ושיווק מכוניות ביפן ובעולם.

טויוטה קורולה – 53.4 מיליון יחידות שנמכרו

הדגם הנמכר ביותר של טויוטה הוא הקורולה, שהגיע ל-53.399 מיליון יחידות מאז השקתו ב-1966. הקורולה הוא רכב קומפקטי ואמין, שמתאים למשפחות ולנהגים צעירים. הוא זמין במגוון גרסאות, כולל היברידיות וחשמליות. הדגם השני במכירות הוא הראב-4, שהגיע ל-12.5 מיליון יחידות מאז השקתו ב-1994.

הראב-4 הוא רכב קרוסאובר, שמשלב בין גודל, נוחות ויכולות שטח. הוא גם זמין בגרסאות היברידיות וחשמליות. הדגם השלישי במכירות הוא הקמרי, שהגיע ל-11.8 מיליון יחידות מאז השקתו ב-1982. הקמרי הוא רכב סדאן, שמציע חדרנות, יוקרה וביצועים. הוא גם זמין בגרסאות היברידיות וחשמליות.

טויוטה G1 1937
טויוטה G1 1937

ההתמודדות עם האתגרים העכשווים שניצבים בפני טויוטה

טויוטה ממשיכה להתפתח ולהתחדש בעולם הרכב המשתנה. היא משקיעה בטכנולוגיות חדשות, כמו רכבים חשמליים, אוטונומיים ורכבים מעורבים (Hybrid). היא מקדמת את המעבר לאנרגיה ירוקה, ומציעה גרסאות היברידיות וחשמליות לרוב הדגמים שלה. היא מתמודדת עם הקושיים שנוצרו מהמגפה, השריפות והמחסור בשבבים, ומשתפת פעולה עם ספקים, סוחרים ולקוחות. היא מחויבת לייצר מכוניות איכותיות, בטיחותיות וחסכוניות, שימשיכו להשאיר חותם בעולם הרכב.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה