לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הכירו את הפרארי החשמלית החדשה: SF90 Hybrid

תגיות
Ferrari-SF90-Stradale
קרדיט: ferrarilakeforest.com

פרארי, יצרנית המכוניות האקזוטית האיטלקית הנודעת, עושה צעדים משמעותיים לקראת המטרה שלה להציג מכונית חשמלית מלאה. לאחר ההשקה המוצלחת של SF90 היברידי פלאג-אין שלהם, פרארי מתמקדת כעת בפיתוח רכב חשמלי לחלוטין, מה שמאותת על מעבר לעבר ניידות בת קיימא. כשהתקדמות עולה על הציפיות, החברה שואפת להבטיח מעבר חלק לכוח חשמלי תוך שמירה על הביצועים והיוקרה הקשורים למותג פרארי האייקוני.

פרויקט המכוניות החשמליות של פרארי

מנכ”ל פרארי, Benedetto Vigna, אישר כי פרויקט המכוניות החשמליות שלהם מתקדם לפני המועד. צוותי הפיתוח עובדים במרץ על מבחני אמינות חיוניים עבור רכיבים אלקטרוניים, מה שמאפשר לפרארי לקבל מספיק זמן לכוונן את כלי הרכב החשמליים שלהם לפני ההשקה הממוקדת ברבעון האחרון של 2025. במקום דגם בודד, פרארי צופה מערך מקיף של מכוניות חשמליות והיברידיות, מה שגרם לבניית מפעל חדש במראנלו, איטליה, צפוי להיות פעיל עד יוני 2024.

הדגמים הקיימים של פרארי ממשיכים להנות מפופולריות עצומה, כאשר רשימת ההזמנות של החברה כבר מלאה עד סוף 2025. תחזית הרווחיות נותרה איתנה, עם עלייה במכירות ובביקוש בכל השווקים. דגמי פרארי 296 ו-SF90 מבוקשים מאוד, ואחריהם ה-812 Competition וה-Ferrari Furusangwa שזכתה לשבחים לאחרונה. בעוד שדגם אחד, פרארי F8 Spider, מתקרב לסוף מחזור הייצור שלו, ההתמקדות של החברה בחשמול מבטיחה עתיד מבטיח.

מנועי בעירה וטכנולוגיה היברידית

נכון לעכשיו, תשעה דגמי פרארי כוללים מנועי בעירה פנימית, המציגים את המומחיות של המותג בכלי הנעה מסורתיים. בנוסף, ארבעה דגמים משלבים טכנולוגיה היברידית, כאשר הזמנות היברידיות מהוות 51% מסך ההזמנות. פרארי ממשיכה לתת עדיפות לחדשנות, ומשלבת את הביצועים האייקוניים שלה עם פתרונות ברי קיימא יותר.

תחזית פיננסית

תחזית הרווח של פרארי לשנה נעה בתחילה בין 2.19 ל-2.22 מיליארד יורו. עם זאת, החברה עלתה על הציפיות, וצופה כעת לרווחים של כ-2.25 מיליארד יורו. הרבעון האחרון (יולי-ספטמבר) היה עד לשיפור משמעותי, כאשר הרווחים הגיעו ל-595 מיליון יורו, המהווים עלייה של 37% מהנתונים הקודמים.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה