לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מהלכי המניות לאחר שעות המסחר

credit by: nicedream30, freepik

Avis – חברת השכרת הרכב עלתה ב-3.5% לאחר שגברה על ההערכות הן בשורה העליונה והן בשורה התחתונה של אנליסטים שנשאלו על ידי Refinitiv. Avis רשמה רווח מתואם למניה של 10.46 דולר על הכנסות של 2.77 מיליארד דולר, בהשוואה להערכות האנליסטים של 6.79 דולר ברווח למניה על הכנסות של 2.69 מיליארד דולר. החברה ציינה ביקוש חזק ואמרה שזה נמשך ברבעון הנוכחי.

אמקור טכנולוגיה – מניות מניית המוליכים למחצה ירדו ב-5% לאחר שהחמיצו הערכות רווח למניה תוך כדי ציפיות להכנסות, לפי FactSet. החברה גם נתנה הנחיות לרבעון הראשון שהיו מתחת לציפיות האנליסטים.

Cadence Design – חברת התוכנה עלתה ב-4% לאחר שגברה על הציפיות הן בשורה העליונה והן מהשורה התחתונה של אנליסטים שנשאלו על ידי FactSet ברבעון הרביעי. החברה גם נתנה הנחיות לרבעון הראשון שהיו מעל לציפיות האנליסטים.

Palantir – המניות זינקו ב-18% על רקע התוצאות הרבעוניות שהגיעו לפני ציפיות האנליסטים לרווחים ולהכנסות למניה, לפי Refinitiv. זהו גם הרבעון הראשון של פלנטיר רשמה רווח נקי חיובי על בסיס GAAP, שהגיע ל-31 מיליון דולר.

Arista Networks – מניית הענן התקדמה בפחות מ-1% לאחר שדיווחה על רווחים והכנסות שהגיעו לפני אומדן הקונצנזוס שנקבע על ידי אנליסטים שנסקרו על ידי Refinitiv. החברה גם נתנה תחזית הכנסות לרבעון הנוכחי שהיו מעל לציפיות.
SolarEdge – מניית המניה הסולארית עלתה בפחות מ-1% לאחר שגברה על רווחים ואומדני הכנסות למניה של אנליסטים שנשאלו על ידי FactSet. החברה גם אמרה שההכנסות ברבעון הראשון אמורות להגיע בין 915 ל-945 מיליון דולר בהשוואה להערכת קונצנזוס האנליסטים של 917.2 מיליון דולר.

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה