לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

OpenAI משחררת את הגישה של ChatGPT למידע אינטרנטי בזמן אמת

תגיות
OpenAI משחררת את הגישה של ChatGPT למידע אינטרנטי בזמן אמת

OpenAI הכריזה על שדרוג גדול לצ’אטבוט שלה, Chat GPT בעבר, התגובות של ChatGPT התבססו על נתונים זמינים רק עד ספטמבר 2021. עם השדרוג הזה, ל-ChatGPT תהיה גישה ישירה לאינטרנט, מה שיאפשר לו לספק מידע רלוונטי ועדכני יותר למשתמשים.

השדרוג המשמעותי

לאחר שהוסיפה לאחרונה תמיכת אודיו ותמונה, OpenAI נוקטת באחד הצעדים המשמעותיים ביותר שלה עד כה על ידי הענקת גישה ישירה לאינטרנט ל-ChatGPT. המשמעות היא שהצ’אטבוט יוכל לאחזר מידע מהאינטרנט ולשתף קישורים רלוונטיים עם משתמשים, תוך מעבר למגבלה הקודמת שלו לנתונים לפני ספטמבר 2021.

OpenAI התנסה בעבר בגישה לאינטרנט עבור ChatGPT, אך נתקלה באתגרים כמו הבוט עוקף חומות תשלום כדי לגשת לתוכן מוגבל. עם זאת, משתמשים מצאו פתרון עוקף בכך שסיפקו ל-ChatGPT גישה לאינטרנט באמצעות תכונה לא רשמית שהוצעה על ידי חבר בקהילה.

כעת, OpenAI מציגה גישה רשמית ובלתי מוגבלת לאינטרנט, מה שמצביע על כך שהם כנראה התגברו על המכשולים הקודמים. כמו תכונות אחרונות אחרות, השדרוג הזה יהיה זמין בתחילה למשתמשי ChatGPT Plus ו-ChatGPT Enterprise בתשלום, עם תוכניות להרחיב אותו לכל המשתמשים בעתיד.

שיפור הרלוונטיות

עם גישה ישירה לאינטרנט, ChatGPT יוכל לנצל מידע בזמן אמת מהאינטרנט, מה שהופך את התגובות שלו למדוייקות ועדכניות יותר. שדרוג זה עולה בקנה אחד עם המטרה של OpenAI לשפר ולחדד כל הזמן את דגמי הבינה המלאכותית שלהם כדי לספק למשתמשים חוויות משופרות.

על ידי פתיחת האינטרנט, ChatGPT הופך לכלי בעל ערך רב עוד יותר עבור משתמשים המחפשים מידע ותובנות מהימנות על פני נושאים שונים. הוא יוכל לספק קישורים רלוונטיים, התומכים בתגובותיו עם הנתונים העדכניים ביותר הזמינים.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה