לוגו מגזין הפיננסי
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Copilot של Microsoft מקבל תוספת עוצמה מ-GPT-4

תגיות
רובוט בינה מלאכותית המדמה chat gpt
Freepik

Copilot של Microsoft, העוזר הווירטואלי של החברה שמופעל על ידי AI, מקבל שדרוג. העוזר הווירטואלי ישולב בקרוב עם הכלים החדשים של OpenAI, כולל GPT-4 Turbo החדש והמשופר, שמבטיח להגדיל את השימושיות של האפליקציה במידות רבות.

יוסוף מהדי, סגן הנשיא הבכיר ומנהל השיווק הצרכני של Microsoft, אמר בבלוג שפורסם ביום שלישי שהחברה “החלה לבדוק” את השילובים, ושהתכונות החדשות יושקו בקרוב (ההודעה אומרת שזה יקרה במהלך “השבועות הקרובים”).

המטרה: להביא יותר חדשנות ויכולות מתקדמות ל-Copilot

“כשאנחנו מכוונים את המבט לשנת 2024, אנחנו מחויבים להביא יותר חדשנות ויכולות מתקדמות ל-Copilot כדי להציע לכם את הדרך המובילה להנות מ-AI”, אמר יוסוף מהדי, סגן הנשיא הבכיר ומנהל השיווק הצרכני של Microsoft, בבלוג שפורסם ביום שלישי. הוא הוסיף שהחברה “החלה לבדוק” את השילובים של GPT-4 עם Copilot, ושהתכונות החדשות יושקו בקרוב (ההודעה אומרת שזה יקרה במהלך “השבועות הקרובים”).

מה זה GPT-4 Turbo?

GPT-4 Turbo הוא הדור הרביעי של המודל הלשוני הגדול ביותר של OpenAI, שהוא ארגון מחקר לא רווחי שמטרתו לקידום האינטליגנציה המלאכותית בצורה בטוחה ונגישה. המודל הוא רשת נוירונים עמוקה שמסוגלת לייצר טקסטים באיכות גבוהה בהתאם לקלט שניתן לה. המודל משתמש בטכניקה שנקראת “הגברת טקסט” (Text Augmentation), שמאפשרת לו ללמוד ממיליוני טקסטים שונים מהאינטרנט ולייצר טקסטים חדשים בהתאם להקשר ולמטרה.

Text Augmentation

GPT-4 Turbo הוכרז ביום הפיתוח הראשון של OpenAI (ממש לפני שהארגון התפרק זמנית לאנרכיה כתוצאה מהפיטורים הקצרי טווח של המנכ”ל סם אלטמן) ונחשב לאחד ההתקדמויות המרגשות ביותר בכנס. המודל החדש והמשופר מציע מספר שיפורים בסיסיים על המודל המקורי של GPT-4. ראשית, יש לו “חלון הקשר” גדול יותר (128K, במקרה זה), מה שאומר שהוא יכול לשמור על טווח גדול יותר של מידע. בו זמנית, הוא גם יודע יותר דברים חדשים (כי יש לו נתח ידע מאוחר יותר). כתוצאה מכך, הוא אמור להיות מסוגל לקבל קלטים ארוכים יותר מהמשתמשים ולתת להם תובנות טובות יותר ומוסברות יותר.

איך Copilot משתמש ב-GPT-4 Turbo?

Copilot משתמש ב-GPT-4 Turbo כדי לשפר את היכולות שלו לייצר קוד איכותי ומתאים. הכלי משלב את המודל הלשוני של GPT-4 עם מודל קוד מיוחד שנקרא Codex, שנבנה על ידי OpenAI בשיתוף עם Microsoft. המודל Codex מסוגל להבין ולייצר קוד בשפות שונות, ולהתאים את הקוד לפי הדרישות וההעדפות של המפתחים. בעזרת השילוב של GPT-4 ו-Codex, Copilot יכול להציע למפתחים קוד שהוא יותר טבעי, יותר יצירתי ויותר מותאם למטרה.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה