לוגו מגזין הפיננסי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Microsoft מרחיבה את Bing Chat למשתמשי Chrome ו-Safari עם מצב כהה חדש

תגיות
Microsoft-Logo

מיקרוסופט ביצעה שינוי משמעותי בזמינות ה-Bing הצ’אטבוט שלה בכך שהיא מאפשרת למשתמשים בדפדפני Chrome של גוגל וספארי של אפל לגשת לתכונה. בעבר, הצ’אטבוט היה בלעדי לדפדפן Edge של מיקרוסופט. מהלך זה נועד להרחיב את טווח ההגעה של יכולות הצ’אט של בינג לקהל רחב יותר.

היכרות עם “הבינג החדש” עם טכנולוגיית AI

ההשקעה המשמעותית של מיקרוסופט ב-OpenAI סללה את הדרך להצגת ה”Bing החדש” בתחילת השנה. מנוע החיפוש המחודש הזה משלב טכנולוגיית בינה מלאכותית מתקדמת, המשלבת את הצ’אטבוט הפופולרי ChatGPT. יתרה מכך, הוא מציע גישה חופשית לדגם ה-GPT-4 העדכני והמשופר, עליית מדרגה מה-GPT-3.5 המשמש בגרסה החינמית של ChatGPT.

השקה הדרגתית עבור משתמשי Chrome ו-Safari

למרות שהגבלה בתחילה למשתמשי דפדפן Edge, מיקרוסופט החלה לאפשר לחלק ממשתמשי Google Chrome ו-Apple Safari לגשת ל-Bing Chatbot. הזמינות מתרחבת בהדרגה כדי להגיע ליותר משתמשים בעתיד. המהלך הזה הוא חלק מהאסטרטגיה של מיקרוסופט להנגיש את Bing והתכונות שלו בדפדפנים ובפלטפורמות שונות.

microsoft bing logo

מצב כהה נוסף ל-Bing

בנוסף להרחבת טווח ההגעה של הצ’אטבוט, מיקרוסופט הציגה אפשרות חדשה של “מצב אפל” עבור Bing. תכונת המצב האפל שואפת לשפר את חווית המשתמש, לספק ממשק נוח ומושך מבחינה ויזואלית למשתמשים המעדיפים ערכות נושא כהות יותר.

מאמצים לעודד אימוץ דפדפן Edge

למרות הרחבת הגישה של Bing Chatbot לדפדפנים אחרים, Microsoft עדיין מעודדת משתמשים להתקין ולהשתמש בדפדפן Edge שלה. משתמשים עשויים להיתקל בחלונות קופצים המקדמים את היתרונות של השימוש ב-Edge תוך גישה לתכונות Bing דרך Chrome או Safari.

ניסיון עם מצב אפל

בעוד שחלק מהמשתמשים כבר נהנו מהצ’אטבוט של Bing דרך Chrome, נראה כי אפשרות המצב האפל אינה זמינה באופן אוניברסלי בשלב זה. מיקרוסופט עשויה להפיץ את תכונת המצב האפל ליותר משתמשים בהדרגה, כדי להבטיח שכל המשתמשים יוכלו להפיק תועלת מהאפשרות הנעימה חזותית זו.

תגיות

אהבתם את הכתבה? שתפו

כתבות אחרונות

בינה מלאכותית ו-AI

חדשות רכב

מודעה